Ankara da gitar bakımı

İyi günler. Gitarımı bakıma vereceğim ama nereye vermem gerektiğini bilmiyorum. Uzun süredir Ankara'da değildim. Kenan ustaya götüreyim dedim kapalı ve kendisine ulaşamıyorum. Ne zaman açar bir bilgim de yok. Gitarıma uzun süredir bakım yapılmıyor. Ağır bir bakımdan geçmesi gerekiyor. Nereyi önerebilirsiniz acaba?

Kenan usta bu aralar açıyor diye biliyorum ama virüs nedeniyle uzatır mı tatili bilmem. Bi fikrim yok. Evrensel'in dükkan kısmını kapattılar da atölye devam ediyor tatilleri bittiğinde

ÇETİN YEŞİLDAĞ...HATAY SOKAK NUMARA..:9 B...YESS MÜZİK...
...KIZILAY / ANKARA....
ÇETİN USTA HEM İŞİNİN EHLİ, HEM İNSAN EVLADI...
AYNI ZAMANDA SON DERECE UYGUN RAKAMLARLA İŞİNİZİ ÇÖZMÜŞ OLURSUNUZ...
ÇETİN USTAYA BU VESİLEYLE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...İŞİ GÜCÜ RAST GELSİN...

Çetin Usta hakkında bilgiye sahip değilim fakat Yess Müzikte bir de Remzi adında bir eleman vardı (hala orada mı bilmiyorum) eğer gitarınızın bakımını o yapmak isterse kesinlikle koşarak kaçın. Kendisi saddle yükseklik ayarını bile yapmayı bilmiyor ve sap ayarı yapma konusunda da bilgisiz biri. Yess Müziğe gidecekleri uyarmak amacıyla yazıyorum bunu amacım Yess Müziği kötülemek değil.
ÇETİN YEŞİLDAĞ...HATAY SOKAK NUMARA..:9 B...YESS MÜZİK...
...KIZILAY / ANKARA....
ÇETİN USTA HEM İŞİNİN EHLİ, HEM İNSAN EVLADI...
AYNI ZAMANDA SON DERECE UYGUN RAKAMLARLA İŞİNİZİ ÇÖZMÜŞ OLURSUNUZ...
ÇETİN USTAYA BU VESİLEYLE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...İŞİ GÜCÜ RAST GELSİN...

Çetin daha gitarı cilalamayı, tel yüksekliğini ayarlamayı vs. bile bilmiyor. Bir ara gitarı vermiştim almaya gittiğimde daha dokunmamışlar bile ve gitarın bakımını yaparken ben de orada oturuyordum bana sormadan gitarımın vuruklarını zımparalayıp siyah boyayla boyamıştı. Remzi de tel yükseklik ayarı konusunda bilgisiz. En iyisi Kenan Turgut.

En yakın zamanda Flat music orçun'a götürdüm çok memnun kaldım. Hem hızlı hem de detaylı çalışıyor iş konusunda biraz takıntılı birisi :) iyi iş çıkartmaya çalışıyor
şahit oldum denedim memnun kaldım

Geri