Bare akorlar sorunu 10 yıl

Arkadaşlar 10 küsür yıldır gitar çalıyorum. Ancak ne yaptıysam bare baslamalarındaki el kasılmalarımı yenemedim. 1 2 dk dan sonra acı cekıyorum. Sürekli doğru pozisyonu çalıştım egzersiz yaptım. El yayı kullandım. Yok... Lütfen yardım edin

Arkadaşlar 10 küsür yıldır gitar çalıyorum. Ancak ne yaptıysam bare baslamalarındaki el kasılmalarımı yenemedim. 1 2 dk dan sonra acı cekıyorum. Sürekli doğru pozisyonu çalıştım egzersiz yaptım. El yayı kullandım. Yok... Lütfen yardım edin
Klasik gitar mı elektro gitar mı hocam. Klasikse klavye genişliği fazla geliyor olabilir ama 10 yılda da çözülürdü mesele. Ben de şaşırdım doğrusu

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır fender usa strat var seagul akustik vs hepsinde aynı oluyor. Basım tekniğine vs sorun yok ama 2 dk kasılıyor ders verdiğim çocuklar bile 2 ayda atlatıyor bu durumu doktora mı gitsem anlamadım

Hayır fender usa strat var seagul akustik vs hepsinde aynı oluyor. Basım tekniğine vs sorun yok ama 2 dk kasılıyor ders verdiğim çocuklar bile 2 ayda atlatıyor bu durumu doktora mı gitsem anlamadım

İşin tıbbi boyutuna bir şey diyemem, beni aşar ancak gitarlarınız çalım açısından rahatsız gitarlar değil. Eğer tel yüksekliklerinde de bir anormallik yoksa 10 yıldır bu durumun hala bir problem olarak kalması gerçekten ilginç.

Geri