[ÖNEMLİ] Yeni başlayan için gitar tavsiyesi

Merhaba direk konuya gireceğim. Elektro gitar çalmak istiyorum ve yeni başlayacağım aklımda bir kaç model var hangisini alsam gerçekten karar veremedim herkes başka bir şey öneriyor. Yeni başlayacağım için üst düzey bir gitara gerek yok kaliteli bir başlangıç gitarı atıyorum acaba hangisini önerirsiniz ?
1- IBANEZ-GRX40-BKN-Elektro-Gitar------ 1.938 TL
2- Ibanez-GSA60-BKN-Elektro-Gitar------- 2.320 TL
3- Squier Bullet HSS Elektro Gitar---------- 1.764 TL
4- Yamaha Pacifica 112j Elektro Gitar ------ 2.600 TL

Bence o miktara daha kaliteli ikinci el gitar al. Başlangıç gitarının iyisi olmaz, 2-3 ay sonra kesmemeye başlar zaten seni. Kaldıki ne çalım rahatlığı, ne de ses konusunda çokta tatmin edici değiller. Başlangıç gitarı dediğin şey en uygun ve alt fiyatlı malzeme + ucuz işçilik demek.

2.000 lira civarı parayı gio ibaneze gömmek istemem ben. İlla sıfır alacam dersen o ayrı, bir şey diyemem. Gsa-60 ikinci eli 1.100 lira ACİL IBANEZ GSA60 - En Uygun Ibanez Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 867975908, 1.220 lira paran kalır onada 2-3 tane bile pedal alabilirsin ikinci el temiz kullanılmış. Ya da amfi bütçene eklersin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence o miktara daha kaliteli ikinci el gitar al. Başlangıç gitarının iyisi olmaz, 2-3 ay sonra kesmemeye başlar zaten seni. Kaldıki ne çalım rahatlığı, ne de ses konusunda çokta tatmin edici değiller. Başlangıç gitarı dediğin şey en uygun ve alt fiyatlı malzeme + ucuz işçilik demek.

2.000 lira civarı parayı gio ibaneze gömmek istemem ben. İlla sıfır alacam dersen o ayrı, bir şey diyemem. Gsa-60 ikinci eli 1.100 lira ACİL IBANEZ GSA60 - En Uygun Ibanez Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 867975908, 1.220 lira paran kalır onada 2-3 tane bile pedal alabilirsin ikinci el temiz kullanılmış. Ya da amfi bütçene eklersin.
Teşekkürler yorumun için. İkinci el düşünmüyorum hem şehrimde çok fazla yok hem nasıl kullanılmış sıkıntısı var mı iyi durumda mı anlayacak kadar da biligili değilim. Bütçede de çok sıkıntı yok sıfır bakıyorum.

Bu 4 seçenek arasından Yamaha veya Ibanez-GSA60 diyorum. Bu ikisinden hangisi olsun derseniz imkanınız varsa deneyin derim, köprüsü, fret ebatları, tuşe malzemesi vs farklı, en iyi deneyerek karar verebilirsiniz...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu 4 seçenek arasından Yamaha veya Ibanez-GSA60 diyorum. Bu ikisinden hangisi olsun derseniz imkanınız varsa deneyin derim, köprüsü, fret ebatları, tuşe malzemesi vs farklı, en iyi deneyerek karar verebilirsiniz...
Sanırım denemeden alacağım büyük enstrüman satış yerleri yok yakınlarımda ve pandemi yüzünden de evden çıkmaz oldum internetten alacağım. Yorumun için teşekkürler şuan yamaha düşünüyorum.

Geri