B.C. Rich®

baran_16 demiş ki:
enver demiş ki:
Fearpd demiş ki:
Yok be hacım sanmıyorum ama tam bi yorumda yapamam tabi ama çok abanmasalar iyi ederler :D Chuck fanları Basmasınlar Atölyeyi :D:D

yok abıcım, abanoz ıse vede yekpareyse buna baya fıyat koyarlar... yekpare olusu ısçılık artırır, abanoz olmasıda zaten baslı basına malıyettır bugun gıbson customlarda kullanılan agactır normal gıtarlarda pek kullanıllmaz. ama umarım dedıgın gıbı olurda bızde bırtane sahıp oluruz.. :D

benim arkadaş amerikadan getirtti 4000 dolara :D:D

4000 dolar = bc rich usa custom ve o seviye gitar fiyatı. Eğer bu gitarı arkadaşın 4000 dolara aldıysa gudik bir fiyat ödemiş. Ama bence arkadaşının aldığı gitar daha farklıdır.Import bir gitar bu civar bir paraya satılmaz.

masterofpuppetsasd demiş ki:
baran_16 demiş ki:
enver demiş ki:
Fearpd demiş ki:
Yok be hacım sanmıyorum ama tam bi yorumda yapamam tabi ama çok abanmasalar iyi ederler :D Chuck fanları Basmasınlar Atölyeyi :D:D

yok abıcım, abanoz ıse vede yekpareyse buna baya fıyat koyarlar... yekpare olusu ısçılık artırır, abanoz olmasıda zaten baslı basına malıyettır bugun gıbson customlarda kullanılan agactır normal gıtarlarda pek kullanıllmaz. ama umarım dedıgın gıbı olurda bızde bırtane sahıp oluruz.. :D

benim arkadaş amerikadan getirtti 4000 dolara :D:D

4000 dolar = bc rich usa custom ve o seviye gitar fiyatı. Eğer bu gitarı arkadaşın 4000 dolara aldıysa gudik bir fiyat ödemiş. Ama bence arkadaşının aldığı gitar daha farklıdır.Import bir gitar bu civar bir paraya satılmaz.

pek bir bilgim yok ama tek bildiğim elindeki gitar bc rich stealth..

revenge warlock beyaz olan modelini bir abim usa den getirtti ama tonu sert geldiği için satıyor.hiç dinlediniz,gördünüz mü bu modeli ?nasıldır acaba ?bende çok sert müzik yapmıyorum ama bilmiyorum iron maiden,pentagram,,kurban felan çalıyoruz.acaba bana uyar mı ?tavsiyeniz nedir ?

bodomer demiş ki:
revenge warlock beyaz olan modelini bir abim usa den getirtti ama tonu sert geldiği için satıyor.hiç dinlediniz,gördünüz mü bu modeli ?nasıldır acaba ?bende çok sert müzik yapmıyorum ama bilmiyorum iron maiden,pentagram,,kurban felan çalıyoruz.acaba bana uyar mı ?tavsiyeniz nedir ?

çaldığın tarza çok ağır kaçar bu gitar..bahsettiğin türlerde çalacaksan bc rich arama derim ben sana yok bc rich kullancam diyosan overdrive pedalıyla istediğin tonu alırsın :D belki o şekilde bile sert ton verir :D :D

bodomer demiş ki:
baran doğru söylüyorsun.zaten gitar geldi,çaldım.gerçekten çok agresif duruyor ve clean tonlar bile temiz değil.denedim ve gördüm.
elimde nt warlock var..okul için 19 mayısta çalın dediler kurban filan çalın dediler elimde overdrive pedalı olmadığı için clean de çaldım..güsel bi overdrive tonu aldım pedalsız sadece clean tonda :D :D

Geri