B.C. Rich®

picture004ks9.jpg

bu da benim bc rich :)

arkadaşlar bu gitarların üretim yerleri nasıl anlaşılıyor sitesinde hiç bir bilgi göremedim bununla ilgili.
warbeast wmd yada nj deluxe ne üretimi mesela?

ilk önce gitarın güzel fotografları çekilir.Sonra ingilizce bir kaç sorudan oluşan bir mail yazılır.Seri numarası yazılır.Sonra fotograflar eklenir ve [email protected] a mail atılır.Ardından bir kaç gün beklenir ve gelen mail okunur :D tek yol bu.Başka bir şekilde anlaşılmıyor yapım yeri ve yılı...

selam sizce 350 ytl ye endonezya yapımı warlock bronze almalı mıyım? orta seviyede death ve trash çalıyorum....

the_presence demiş ki:
selam sizce 350 ytl ye endonezya yapımı warlock bronze almalı mıyım? orta seviyede death ve trash çalıyorum....
bence biraz daha biriktirip nj veya nt serisi bi bc rich almalısın sitede bikaçtane warlock vardı 91 yapım olmaları lazım hala satılmamışlarsa bi düşün derim güsel aletlerdi

Arkadaslar B.C.Rich - Metal Master Kerry King V Tribal Fire Elektro Gitar almaya karar verdim.sizce nasıl bir fikir.thrash metal için uygundur diyorlar yani ton olarak. fikirlerinizi bekliyorum.

the_presence demiş ki:

Kesinlikle o fiyattaki bir B.C.Rich'ten uzak dur, benim ilk gitarımdır kendisi. Kışın çalarken sinirlenip sobaya atmayı düşündüm birkaç kez. Odun yığınından başka bir şey değil. Belki bana gelen gitar dandiktir ama bilmiyorum, ben memnun kalmadım.

Bc Rich metal master
aslında Kerry King amcanın tribal şekillerinin kısmen bronze warlocklara çizilmiş hali gibidir... Açıkcası ona verilecek paraya 2.el Nj serisi warlocklar çok daha iyi olur diye düşünüyorum...

Tabi Kerry King signature serisi Warlocklar ve V 'ler bu işe karıştırılmamalıdır. :)

b.c r.ch (çok eminim değilim yanlış olabilir) alt model gitarlarında ya agathis yada nato denilen bir gövde ağacı kullanıyor.nato(doğu maunu) maun türünün en alt sınıf ağacı.yani b.c rich in üst modellerini tavsiye ederim ben.

saygılar...

yutup123458 demiş ki:
b.c r.ch (çok eminim değilim yanlış olabilir) alt model gitarlarında ya agathis yada nato denilen bir gövde ağacı kullanıyor.nato(doğu maunu) maun türünün en alt sınıf ağacı.yani b.c rich in üst modellerini tavsiye ederim ben.

saygılar...
nato alt seviye gitarlarında kullanılmıyo.ayrıca nato çok kaliteli bi ağaç bc rich tonu bu ağaçtan gelir ;)

evet nato kaliteli bir ağaç türüdür.maun sonuçta.ama maunun en düşük sınıflarındandır.bi değimine biraz araştırma yaparak ulaşılabilir.bu forumda yada diğer sitelerde.

yutup123458 demiş ki:
evet nato kaliteli bir ağaç türüdür.maun sonuçta.ama maunun en düşük sınıflarındandır.bi değimine biraz araştırma yaparak ulaşılabilir.bu forumda yada diğer sitelerde.
bc rich in şimdiye kadar normal maun olan hiç bir gitarına rastlamadım.bc bu ağacı daha çok tercih ediyo

Geri