Sizce bu gitar nasıl?

Set neck sap olması sustain açısından iyi. Ayrıca strata da dönüşebiliyor diye biliyorum bu gitarı. Hatta yurtdışı forumda biri teleye dönüştürüp kalan parçalarla çocuğunun lego city uçağını da kullanarak epey sağlam tonları olan bir V kasa gitar yapmıştı. Ileride manyetik modifiyesiyle (pembe bloklar cok basarili) sizi uzmez diye düşünüyorum. Ayrıca 200 binlik gitarı ben alacağım, biraz indirim bekliyorum ama döviz arttıkça fiyatını arttırıyor satıcı. E haklı tabii 😄

Set neck sap olması sustain açısından iyi. Ayrıca strata da dönüşebiliyor diye biliyorum bu gitarı. Hatta yurtdışı forumda biri teleye dönüştürüp kalan parçalarla çocuğunun lego city uçağını da kullanarak epey sağlam tonları olan bir V kasa gitar yapmıştı. Ileride manyetik modifiyesiyle (pembe bloklar cok basarili) sizi uzmez diye düşünüyorum. Ayrıca 200 binlik gitarı ben alacağım, biraz indirim bekliyorum ama döviz arttıkça fiyatını arttırıyor satıcı. E haklı tabii 😄
Aklıma bu geldi 😅.

Dosyalar

• 2968B6B0-3C4E-48C2-AD19-F75263BE7283.jpeg
    2968B6B0-3C4E-48C2-AD19-F75263BE7283.jpeg
    45.2 KB · Gösterim: 109
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizim çocuğun Lego city uçağı yok ama helikopteri var. Benim millennium falcon'un parçalarını da kullanarak caz kasa yaparım o zaman. Cok teşekkür ederim fikir için. İbanezede indirim olur hayirnisiynan.

Ya 200 bin lira olduğu için Ibanez'i deneyemedim ama 7 telli olduğu için bence Ibanez. Adamlar düşünmüş demişler ki başka gitarlarda olmayan ne var ve yedinci teli eklemişler. Mühendislik harikası. Ve o EMG manyaktikleriyle başka hiçbir gitarla ulaşamayacağınız tonları elde edersiniz. O Les Paul da iyi gibi ama üstündeki rengi bir ton koyu yapsalarmış '59 Les Paul'lardan daha iyi ton verirmiş ama yapmamışlar. O yüzden Ibanez diyorum.

Geri