Uygun Distortion

Herkese merhabalar ben Demirhan 3 aydır elektro gitar çalıyorum artık ilerliyorum ve distortion a ihtiyacım var metal , hard rock tarzında çalıyorum. bütçem maximum 700 tl bana uygun bir distortion biliyorsanız lütfen cevaplayınız teşekkürler

amfin varsa bir ay daha bekle, gelecek ay indirim gelirse Metal Zone al. Waza Craft olmayanı indirimle 700tl'nin altına düşer diye düşünüyorum. Waza Craft olanlar 1000tl'nin altına zor düşer.Metal Zone her tarzda ayarlanır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Arama filtreleri:
Gitar efekt pedalları
Distortion
fiyat filtresi 690-710

Gitar ve amfini belirtirsen daha yapıcı cevaplar gelir, yoksa aç google yap derler sana.
tamamdır pardon ilk forumum da Distortion pedalı arıyorum Gitarım Jackson js11 Amfim marshall mg15

pedala vereceğin parayla evde çalıyorsan önüne pedal koyduğunda iş yapabilecek blackstar ht1 gibi bir lambalı amfiye yönelebilirsin. mg15 e ne pedal takarsan tak pek güzel bir distortion alman mümkün değil. Blackstar için distortiona da gerek yok aslında daha sert bir metal tonu almak için-eğer bunun için alıyorsan pedalı-. Önüne bir booster-od koyduğunda oldukça sert bir ton elde ediliyor.

MG15 önüne yapacağın pedal yatırımı verimsiz olur. 1986 model Doğan arabanın ön paneline iPad koyup yarış oyunu oynayarak araba kullanmaya benzer. İmkan varsa ID Core veya benzeri çok yönlü, işin temellerini öğrenebileceğin cihazlar tavsiye ederim.

700 TL'ye mis gibi ikinci el Blackstar ID Core V2 alınır, distortion ve fazlası elde edilir. MG15 de selametle...
Buna katılıyorum...

illa ufaktan analog dünyasına gireyim diyorsan önce joyo vb tarzı ucuz yollu giriş seviye pedalları al sata başlayabilirsin...mg15'e gerçekten üst seviye bir analog pedal mantıksız olacak...

Amaç ton almaksa şu anda en güzeli mg15'i de satıp iyi bir dijital amfi almak, amaç pedallarla haşır neşir olmaksa ki bence hiçbir mahsuru yok 14-15 yaşında ton kovalamazsın zaten o zaman joyo ve o tarz pedallar diyorum...

Dijital modellemeli amfiler büyük kolaylık, çalmaya çok zamanım kalsın sürekli ayarla uğraşmayayım de diye ısrar ediyoruz...bol şans...

Geri