Satılık Marshall Valvestate 15, Boss Me 30

Takasa
Açık
Fiyat
1
Para Birimi
TL
elimdeki kullanmadığım basit ekipmanları satmaya karar verdim. ufak ufak vaktim oldukça yeni ürünler de ekleyeceğim. şimdilik bulduğum ve sattıklarım başlıktaki ürünler.

marshall vs15; orijinal ingiliz üretim, güzel bir amfi. üretim yılı 1999. çok uzun zamandır yatıyor. küçük bir araştırmayla detaylı bilgi edinilebilir. teknik anlamda çok hakim olmadığım için ne yazsam eksik kalacak. detay fotoğraflarda mevcut. fiyatım 750 tl.

boss me 30; bu prosesör de 90'lar üretim sanırım, orijinal japon diye biliyorum, yanılıyor olabilirim. çok da matah bir şey değil ama aynı fiyat bandındaki prosesörler arasında tercih edilebilecek bir ürün. çok uzun zamandır el bile sürülmedi. biraz tozludur. temizler, öyle gönderirim. ataba marka adaptörü vardı sanırım. yoksa da bir şeyler uydururum. fiyatım 650 tl.

behringer footswitch; standart, iki controller olan model, mavi olan. cihazı bulamadım ama bulunca fotoğraf ekleyeceğim. fiyatım 150 tl.

şimdilik görevim dolayısıyla şanlıurfa'da ikamet ediyorum. kargo için kullanabildiğim tek firma ptt. güzelce paketleyip istenilen şehre kargolayabilirim. ancak arada istanbul ve balıkesir seyahatlerim de oluyor. elden almak isteyen arkadaşlar olursa bir şekilde ortak bir yol bulunur. takas; çeşitli analog pedallarla, üzerini nakit tamamlayacağım ya da prosesör ve amfiyi vererek alabileceğim prosesörlerle olabilir.

Dosyalar

• IMG_0946.jpg
    IMG_0946.jpg
    466.1 KB · Gösterim: 36
  • IMG_1898.JPG
    IMG_1898.JPG
    342.8 KB · Gösterim: 31
  • IMG_1900.JPG
    IMG_1900.JPG
    400.6 KB · Gösterim: 33
Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler