2. El gitar almak istiyorum ama...

Elektro gitar almak istiyorum ama elimde yeterince para yok bu yüzden ikinci el fiyatlara baktım bir tane buldum ama 550 TL diyor sizce bir hinlik var mıdır?yoksa yeni başlayan biri için iyi midir? Ya da önereceğiniz uygun bir site var mı?
Screenshot_20201019_203243_com.abtnprojects.ambatana.jpg

Başlangıç seviye gitarlarda Epiphone, Ltd, Ibanez, Schecter, SX, Squier, Cort, Jackson markaları dışında herhangi bir markayı tercih etmeni önermem. Bütçeni biraz daha arttırıp bu markaları filtreleyip devam etmelisin.

Elektro gitar almak istiyorum ama elimde yeterince para yok bu yüzden ikinci el fiyatlara baktım bir tane buldum ama 550 TL diyor sizce bir hinlik var mıdır?yoksa yeni başlayan biri için iyi midir? Ya da önereceğiniz uygun bir site var mı? 142949 eklentisini görüntüle
bu zamanda gitar almak zaten el yakar, ikinci el daha dertli. çalıp kontrol etmeden bilinmez. 550 tl ye de gitar duymadım... çok şaibeli. denemeden böyle şeyler alınmaz.

Başlangıç seviye gitarlarda Epiphone, Ltd, Ibanez, Schecter, SX, Squier, Cort, Jackson markaları dışında herhangi bir markayı tercih etmeni önermem. Bütçeni biraz daha arttırıp bu markaları filtreleyip devam etmelisin.
Arkadaş doğru diyor bu markaların cortun orneğın g110 lar felan 400 bile bulabilirisn. Öyle al başka diyenlere bakma tel yüksekliği ve entonasyon bozukluğu müziğe başladığın gibi bırakmama sebep olur. Sx cort gibi markaların ucuz olan modelleri ine bakmada fayda var. Jay turser masterwork rockson felan bunlar aman aman uzak dur bu resimdeki de o tarz gitarlardan hiç bulaşma o fiyat bile etmez.

Geri