Fender California Stratocaster hakkında

Selamlar herkese bir gitar hakkında fikir sahibi olmak istiyorum internette pek bulamadım bulduklarım da gerçekten güzel olduğunu söylemiş konu da bahsi geçen gitar 1997-1998 yılları arasında üretilmiş Fender California Series Stratocaster bu gitarı çalmış deneyim etmiş ya da dinlemiş biri fikir verebilir mi işçilik ağaç kalitesi tonalite tuşe hakkında?

O fiyatlara hem satarken daha rahat satabileceğiniz hem de,Daha bilerek alacağınız bir çok Mexico Fender alabilirsiniz.Teknik olarak mexico yapımı gitarlar zaten bana göre California serisi.Eğer çalıp beğendiyseniz,hoşunuza gittiyse,Alın gitsin derim ben yine de.Her halükarda 800 dolardan fazla vermenizi tavsiye etmem.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
O fiyatlara hem satarken daha rahat satabileceğiniz hem de,Daha bilerek alacağınız bir çok Mexico Fender alabilirsiniz.Teknik olarak mexico yapımı gitarlar zaten bana göre California serisi.Eğer çalıp beğendiyseniz,hoşunuza gittiyse,Alın gitsin derim ben yine de.Her halükarda 800 dolardan fazla vermenizi tavsiye etmem.
Ama bu gitar usa nasıl meksika olabilir ki?

Bu seri Meksika’da yapılıp,Boyanıp Son kontrol ve birleşme amacıyla Amerika’ya gönderiliyordu diye biliyorum.Sonuç olarak işçilik anlamında bir Amerikan ile denk olduğunu düşünmüyorum.aynı şekilde manyetikleri vs vs gibi bir kaç şey de farklı.Bakın kötü demiyorum.O dönemi bilmem ama yeni dönem Meksika gitarlar çok iyi bence işçilik anlamında.Dediğim gibi Beğenmeniz önemli.

Bu seri Meksika’da yapılıp,Boyanıp Son kontrol ve birleşme amacıyla Amerika’ya gönderiliyordu diye biliyorum.Sonuç olarak işçilik anlamında bir Amerikan ile denk olduğunu düşünmüyorum.aynı şekilde manyetikleri vs vs gibi bir kaç şey de farklı.Bakın kötü demiyorum.O dönemi bilmem ama yeni dönem Meksika gitarlar çok iyi bence işçilik anlamında.Dediğim gibi Beğenmeniz önemli.
Fender a mail attım işçilik ve parçaların amerikan olduğunu sadece sap cilası ve gövde cila boyası için meksikaya gittiğini söylüyor gerçekten elinize aldığınız da gitarı anlıyorsunuz hiç deneyiminiz olmuşmuydu daha önce pek göremedim bu gitardan siz de varsa veya forum da bu gitara sahip olan biri varsa bana ulaşabilir mi?

Geri