Kayıt yaptıktan sonra kayıdı dinleyince olan malum his

Gayet doğal bir his... Müzik dinleyeme daha fazla süre ayırdığınız için kulağınız bu konuda daha hassas. Çalarken farklı şeylere odaklandığınız için farkına varamiyorsunuz. Benim çaldıklarımın bazılarını beğenebilmem yıllarımı aldı diyebilirim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya arkadaşlar ben mi gerizekalıyım yada kötü çalıyorum yoksa sizede oluyor mu bir şarkıyı kendi kendime cover için kayıdını yaparken "ooh ohh mis gibi oldu mis" diyorum ama sonradan dinlediğimde "ya o kadar çaldım ettim çalarken böyle kötü değildi lan bu noldu ki" diye kalıyorum deli olucam deli bi yardım edin nolur
Edit: Arkadaşlar problemi buldum sıkıntı özgüvenimdeymiş hep ulan o notayı yanlış basarsam nolur diye düşünmekten eğlenmeyi unutmuşum geçen hafta arkadaşlarla bir stüyoya gidip orda da batırınca çok kez kendime güvenim iyice yerine geldi eğer benim gibi 3 4 senedir çalıyor alıştırmalar egzersizler yaptığınız halde olmuyorsa ya biraz sokak müzisyenliği yapın ya stüyoya gidip arkadaşlarınızla çalın uzun lafın kısası müziğiniz kendinizle sınırlı kalmasın özgüven = daha güçlü,düzgün sesler

Geri