Elektro gitar uygulaması

Merhaba elimde çok iyi bir laptop ve Marshall MG10 var.Aux kullanarak bilgisayara sesi iletiyorum (neredeyse hiç gecikme yok)fakat tek sıkıntım Guitar Rig , Amplitube benzeri uygulamaların ücretli olması ücretsiz bir şekilde bu programların verdiği özellikleri başka bir şekilde kullanamaz mıyım ?üyelikler çok pahalı lütfen üyelik al demeyin.

Merhaba elimde çok iyi bir laptop ve Marshall MG10 var.Aux kullanarak bilgisayara sesi iletiyorum (neredeyse hiç gecikme yok)fakat tek sıkıntım Guitar Rig , Amplitube benzeri uygulamaların ücretli olması ücretsiz bir şekilde bu programların verdiği özellikleri başka bir şekilde kullanamaz mıyım ?üyelikler çok pahalı lütfen üyelik al demeyin.
Yasal olmayan bir seyi onermemizi mi istiyorsun? Corbacinin numarasini dm atiyorum.

Selamlar,

Poulin, Ignite Amps, Kuassa Amplifikation Lite, Shattered Glass Audio Ace, Voxengo Boogex ve daha nicesi gibi bir çok ücretsiz amfi-kabin modellemeleri internette mevcut. İçlerinden tarzınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Bu eklentiler ile birlikte ücretsiz compressor, reverb, delay, chorus, wah gibi eklentilerin ücretsiz olanlarından tercih ettiğinizde (onlar da internette mevcut) gayet kaliteli soundlar elde etmeniz mümkün. Şahsen benim tamamen ücretsiz eklentiler ile çok hoş sound elde etmişliğim var. Ücretsiz eklentileri takip etmenizde yarar var. Mesela Fulltone drive sevenler için geçen hafta OJD by Schrammel olarak bir drive eklentisi yayınlandı. Diğer bir örnek TSE Audio'nun ücretsiz tube screamer pedal eklentisi var. Bunun gibi örnekler çok fazla.

yeni üyelikler çok pahalı tüm ümidimi kaybettim başlığı ne zaman?

Geri