Ibanez RGR652AHBF Megadeth Çalmak İçin Nasıldır?

Selam. Ibanez RGR652AHBF gitar nasıldır? Genel olarak Megadeth çalıyorum. Ton olarak aynısı olmasına gerek yok, güzel duyum verse yeterli. Gitarın Japon üretimi olması benim için büyük bir artı. Sabit köprü de benim için olmazsa olmaz. Kafamdaki soru işareti DiMarzio Fusion Edge ile standart (E) akortun nasıl olacağı? 15.000 TL'ye kadar önerebileceğiniz başka gitarlara açığım. İkinci el Samsun içinde olursa düşünebilirim.

Ibanez RGR652AHBF:RGR652AHBF | RG | ELECTRIC GUITARS | PRODUCTS | Ibanez guitars

O paranın 3te 1ine ikinci el Jackson kv pro alır güzel bir amfiye bağlar amfiyi de pcye bağlayıp megadeth için yazılmış ton ayarlarına ayarlar keyfime bakardım ben. Bunu bir kvmg pro kullanıcısı olarak söylüyorum. Sonuçta mustaine de en çok dinlenen şarkılarında Jackson kv1 kullandı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkürler. Evde Blackstar HT-1 kullanıyorum amfi olarak, Boss SD-1 drive pedalını da boost için kullanıyorum.. İlerleyen zamanlara doğru Kemper edinmeyi düşünüyorum. Samsunda oturduğum için ikinci el alternatif maalesef pek yok.

Gitarda istediğim özellikler sabit köprü ve 24 perde olması. Klavyesinin hızlı ve rahat olması da çok önemli. Clean tonları çok vasat olmamalı. Her türlü önerilerinize açığım.

Yorumlarınız için teşekkürler. Evde Blackstar HT-1 kullanıyorum amfi olarak, Boss SD-1 drive pedalını da boost için kullanıyorum.. İlerleyen zamanlara doğru Kemper edinmeyi düşünüyorum. Samsunda oturduğum için ikinci el alternatif maalesef pek yok.

Gitarda istediğim özellikler sabit köprü ve 24 perde olması. Klavyesinin hızlı ve rahat olması da çok önemli. Clean tonları çok vasat olmamalı. Her türlü önerilerinize açığım.
Ibanez manyağı olarak söylüyorum, RG652 benim favori gitarım ve bu yaza edinmeyi düşünüyorum, bu gitar da onun aynısı fakat "open pore satin" denilen bir finishi, beyaz pickupları, RG"R" (reversed) headstock'u ve farklı manyetikleri var, manyetik konusuna birşey söyleyemeyeceğim bilmiyorum o manyetikleri, fakat rahatlık olarak gitar ibanez'in en ince klavyesine sahip... Kısacası gitar güzel, rahat diyemem çünkü kişiden kişiye değişiyor ben çok rahat ediyorum... Rg652 ile senin seçtiğin RGR652 aynı fiyatlarda, aslında olay görüntü ve manyetiğe bakıyor, manyetik olarak rg652 Air Norton/Tone Zone kullanıyor... Seçim sana düşüyor yani kısaca, yardımcı olması için; DiMarzio Fusion Edge vs Air Norton/Tone Zone Pickups Ben aşırı sevdalı bir megadethçi olsam dean angel of death ya da bir jackson v kovalardım... (Bir zamanlar kovalardım evet..)

Geri