4 gitar thrash metal için hangisini seçmeliyim

sabit köprüde gitarı her eline aldığında "tuning" yapman gerekir, fr'de ise tel değişiminden tel değişimine "tuning" yaparsın sadece(bir de 2-3 haftada bir köprüdeki akort düğmelerinden akort edersin, köprü kaliteliyse ona bile gerek kalmaz çoğu zaman). HSH ve manyetikleri single olarak çalışabilen HH dizilimli gitarlar arasında bir fark yok, değmez HSH sabit köprü aramaya. Push pullu ya da 5 yollu switch'li bir HH ara single cleanleri istiyorsan.
Açıkçası benim sg ye 2 haftadır aralıklarla dokunuyorum.1 kere bile akord etmedim daha.Arada sol teline dokunuyorum oluyor bitiyor.Ki Sg diyorum yani.Sabir köprüde akord mevzusu her ele alındığında yapılacak bir şey değildir.çoğu zaman düzgün bir gitar zaten kaçırmaz akord.

prosesör çok uğraştırır gibi geliyor ve aynı tonu alamam gibi bir korku var irig hg 2 düşünüyorum ne dersiniz
Uğraştırmaz. Sen uğraşmak istersen sonsuz seçenek verir ama durduk yerde eziyet olur diye bir durum yok.
irig hd2 veya benzerleri bir bağlantı aparatıdır, kendileri bir ton üretmezler, her türlü plugin veya app için bir arayüz görevi görürler. Ses kartı gibi...

Geri