Kulaklık amfisine hoparlör bağlamak

İyi günler. Elektro gitara yeni başlayacam ve amfiye ayıracak bütçem şu an yok. Daha uygun fiyatlı olan kulaklık amfilerinden alıp gitara taksam ona da aux yolu ile hoparlör bağlasam ses alabilir miyim acaba. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Ses almak mesele değil .... mesele aldığın şey "ses" değil gitar tonu olsun. Kulaklık amfisi ile kastettiğin nedir bilmiyorum ama Vox'un gitara takılan küçük zımbırtılarını diyorsan fena değiller ama kısa sürede ona ve hoparlöre vereceğim parayla küçük bir amfi alırmışım deme riskin olabilir. İyi araştır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi günler. Elektro gitara yeni başlayacam ve amfiye ayıracak bütçem şu an yok. Daha uygun fiyatlı olan kulaklık amfilerinden alıp gitara taksam ona da aux yolu ile hoparlör bağlasam ses alabilir miyim acaba. İlginiz için

Ses almak mesele değil .... mesele aldığın şey "ses" değil gitar tonu olsun. Kulaklık amfisi ile kastettiğin nedir bilmiyorum ama Vox'un gitara takılan küçük zımbırtılarını diyorsan fena değiller ama kısa sürede ona ve hoparlöre vereceğim parayla küçük bir amfi alırmışım deme riskin olabilir. İyi araştır.
Evet onlardan bahsetmiştim de biraz araştırınca amfi almak daha mantıklı geldi

hocam evinde aux girişli bir bluetooth haporler varsa 5 tlye bir aparat alarakda ses alabilirsin ama amfinin yerini hiçbirşey tutmaz

Geri