klasik gitarımın truss rodu dönmüyor lütfen yardım!!!

arkadaşlar klasik gitarımı 4 ay önce aldım ve şimdi bi bakayım dedim alyanı sokmaya çalıştığımda bile kısa geliyor uzun tarafı giriyor ve döndürmeye çalıştığımdada dönmüyor fazlada güç uygulamak istemedim ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Tam girdiğinden, yuvaya yerleştiğinden emin olun. Dönmüyorsa yüksek ihtimal uzun süre kullanılmadigi içindir. Alyanin kısa tarafıyla da zor olur. Alyanı bir pense ile hafifçe döndürmeyi deneyebilirsiniz. Önce gevşetmeyi deneyin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı başlığı bir daha açmanın manası nedir?
haklısın dostum ama bugün gitarımı bir müzik evine gösterdim ve adam ellemedi kırılır vs. diye garantisi duruyosa yolla direk düşünmeden dedi ilerde problem çıkartır dedi bende sizlere tekrar soruyum öyle yollayayım dedim ve gitarımı cuma günü kargolayacağım

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam girdiğinden, yuvaya yerleştiğinden emin olun. Dönmüyorsa yüksek ihtimal uzun süre kullanılmadigi içindir. Alyanin kısa tarafıyla da zor olur. Alyanı bir pense ile hafifçe döndürmeyi deneyebilirsiniz. Önce gevşetmeyi deneyin.
dostum aldığım yeri aradım anlattım durumu onlarda gönderin hallederiz dediler bende cuma günü yollayacağım ama şeyden korkuyorum mesela kullanıcı hatası yada yapamazlarsa veya kırarlarsa vs. gibi

Geri