Vox amplug vs Marshall mini amfi

Evde çalışırken kullanmak açısından Marshall in mini amfisini mi alsam vox amplug alıp Jbl go2 ile mi kullansam diye arda kaldım önerilerinizi belirtirseniz sevinirim

Merhaba. Marshall'ın mini olan hiçbir şeyine bulaşmayın. Şu an bi amplug almak isteseniz 400 TL. Bir an önce alıp enstrümana devam etmek en mantıklısı ama o fiyata daha iyisini yapamaz mıyım diye soracak olursanız, ikinci ses kartı alıp bilgisayar üzerinden amfi, kabin ve pedal simulasyonlarını kullanabilirsiniz. Merakınız varsa bu konuyu da araştırın.
Lütfen sürekli konu açmayın, öncesinde ön araştırma yapın. Yoksa gittikçe sorduğunuz sorulara karşı insanlar duyarsızlaşır doğal olarak.

Evde çalışırken kullanmak açısından Marshall in mini amfisini mi alsam vox amplug alıp Jbl go2 ile mi kullansam diye arda kaldım önerilerinizi belirtirseniz sevinirim
dostum şu mini amfi başlığını tek bir yere toplasan ve oradan yürüse, aklına bir şey geldikçe aynı konuyu sürekli yeni başlık açmasan.... aç istiyorsan da kimse artık okumamaya başlayacak, soruna da cevap alamayacan... açıkçası ben edeger görünce açmadan geçiyordum ama artık yazayım dedim.

Geri