Spotify çalma listesi

Arkadaşlar herkese merhaba bu siteyi elektrogitar araştırırken keşfettim yeni üye oldum . Şuan elektrogitar alamıyorum uzun bir süre de alamayacağım gibi duruyor :DD Müzik dinlemeyi çok seviyorum çalma listelerinizi paylaşırsanız eğer birbirimizin yeni müzik keşfetmesine olanak sağlamış oluruz diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba dostum, ben spotify paralı diye kullanmıyorum ama sana büyük ihtimalle bildiğin birkaç sanatçı ve grup ismi vericeğim. Camel ve Supertramp diye yabancı çok fazla bilinmeyen iki grup var. Bunlar bence Pink Floyd kadar başarılılar ama pek bilinmiyorlar. Hele hele Supertramp'ın Crime of the Century isimli bir albümü var, herkese şiddetle tavsiye ederim. Türkçe olarak zaten Yavuz Çetin dinlersen müzikal olarak yeterince haz alırsın. Bir de Scorpions'un hüzünlü arpejler barındırdığı bir sürü şarkı var. Bunları dinlemeni öneririm. Çok fazla bilinen dünya gruplarına girmedim, onları biliyorsundur zaten. Ayrıca bu grupların en iyi şarkılarını isim isim sormak istersen de sorabilirsin. Müzikle kal.

Öncelikle merhaba dostum, ben spotify paralı diye kullanmıyorum ama sana büyük ihtimalle bildiğin birkaç sanatçı ve grup ismi vericeğim. Camel ve Supertramp diye yabancı çok fazla bilinmeyen iki grup var. Bunlar bence Pink Floyd kadar başarılılar ama pek bilinmiyorlar. Hele hele Supertramp'ın Crime of the Century isimli bir albümü var, herkese şiddetle tavsiye ederim. Türkçe olarak zaten Yavuz Çetin dinlersen müzikal olarak yeterince haz alırsın. Bir de Scorpions'un hüzünlü arpejler barındırdığı bir sürü şarkı var. Bunları dinlemeni öneririm. Çok fazla bilinen dünya gruplarına girmedim, onları biliyorsundur zaten. Ayrıca bu grupların en iyi şarkılarını isim isim sormak istersen de sorabilirsin. Müzikle kal.
Şu adamın müzik zevki şahane. Crime of the Century be Supertramp'ın diğer albümlerinden sonra sanki sarhoş oldum. Müzikal bir besin gibi. Kaliteli bir müzik anlayışın varmış.

umarım beğenirsiniz ve hesabıda takip etmeyi unutmayın şimdiden teşekkürler. :) not: evet geri takip yapıcam.

daha bir sürü var umarım bir şekilde hoşunuza gidecek bir şey bulmuşsunuzdur önerilerinize ve desteklerinize açığım.

Geri