Single Coil ve Dip Gürültüsü

Çok güzel siyah bende seviyorum evdeki 2 gitarım siyah ama hemen toz oluyor siyah renkte çok belli ediyor 2 günde bir toz almaktan sıkıldım artık bana kalırsa renk belirleme orada müzik markette birkaç tane fender çal özellikle amfiye bağlamadan saf sesini dinle en çok beğendiğin tonu en güzelini seç tabi hiç içine sinmeyen bir renkte olmasın ama fenderlerde aynı model aynı üretim gitarlarda bile farklılık oluyor tonu iyi olanını seç al benimde favori rengim surf green
Siyah almayi dusunuyorum. Bir de yaninda 3ply siyah pickguard.

Anlamadım hocam? Yanlış söylediğim bir şey oldu da onunla mı alay ettiniz? Dip gürültünün sadece manyetikten değil elektrik tesisatı, topraklama, etrafta çalışan elektronik cihazlardan da kaynaklandığını biliyorum. Videoda humbucker'da bile dip gürültüsü olduğundan dolayı, videodaki Single dip gürültüsünün de normalden fazla gelmiş olabileceğini düşündüm.

Çok güzel siyah bende seviyorum evdeki 2 gitarım siyah ama hemen toz oluyor siyah renkte çok belli ediyor 2 günde bir toz almaktan sıkıldım artık bana kalırsa renk belirleme orada müzik markette birkaç tane fender çal özellikle amfiye bağlamadan saf sesini dinle en çok beğendiğin tonu en güzelini seç tabi hiç içine sinmeyen bir renkte olmasın ama fenderlerde aynı model aynı üretim gitarlarda bile farklılık oluyor tonu iyi olanını seç al benimde favori rengim surf green
Muhtemelen deneme imkanım olmayacak. Andertons'tan alma fırsatını öğrendikten sonra büyük ihtimalle oradan satın alacağım.

Geri