Prosesör aux

Hazır konusu açılmışken benzer bir soru sormak istiyorum.

Ses kartımın L-R output çıkışlarına birer tane stereo hoparlör bağlamak istiyorum.

Ses kartının çıkışları 6.3mm, hoparlörlerin girişleri ise 3.5mm

Fazladan dönüştürücü kullanmamak adına, bir ucu 6.3 diğer ucu 3.5mm stereo kablo arıyorum ama iki ucu birden stereo olanını bulamadım. E-ticaret sitelerinde hep 6.3mm ucu mono, 3.5mm ucu stereo olarak var.

Bu şekilde:

35-mm-stereo-erkek-63-mm-mono-erkek-15-metre-kablo__0447646061967255.jpg

Bu kablo işimi görür mü yoksa mutlaka şu aşağıdakinden mi bulup almalıyım?

HTB1Bec.XsnrK1RjSspkq6yuvXXaL.jpg_.webp

Hazır konusu açılmışken benzer bir soru sormak istiyorum.

Ses kartımın L-R output çıkışlarına birer tane stereo hoparlör bağlamak istiyorum.

Ses kartının çıkışları 6.3mm, hoparlörlerin girişleri ise 3.5mm

Fazladan dönüştürücü kullanmamak adına, bir ucu 6.3 diğer ucu 3.5mm stereo kablo arıyorum ama iki ucu birden stereo olanını bulamadım. E-ticaret sitelerinde hep 6.3mm ucu mono, 3.5mm ucu stereo olarak var.

Bu şekilde:

35-mm-stereo-erkek-63-mm-mono-erkek-15-metre-kablo__0447646061967255.jpg

Bu kablo işimi görür mü yoksa mutlaka şu aşağıdakinden mi bulup almalıyım?

HTB1Bec.XsnrK1RjSspkq6yuvXXaL.jpg_.webp
Bir bilgim yok bu kablolar hakkında fakat dönüştürücüler zaten 5 lira falan bence dönüştürücü al

Hani fazla konnektör/dönüştürücü kullanıp hem dip gürültüsü hem de lag oluşumuna neden olur muyum çekincesiyle direkt kablo arayışı içerisindeydim aslında ama, hissedilir bir etkisi olmaz diyorsanız artık dönüştürücü alıp geçerim.
Lag olma ihtimali yok ama dip gürültü olmaması için dönüştürücüyü 5tl lik olandan değil de daha kaliteli almanda fayda var.

Geri