humbucker p90 manyetik değişimi hakkında

Merhabalar. Köprü ve sap manyetiğinde sh4 - sh2 humbucker olan bir gitarım var. Ihlamur gövde, akçaağaç sap ve rosewood klavye. Köprüde daha singlevari tonlar istiyorum. Bunun için p90 taksam olur mu ? Her p90 o humbucker boşluğuna uyuyor mu ? Yoksa sadece phat cat tarzı manyetik mi olması lazım ? Bu arada sap manyetiğe coil split yaptırdım pek tad alamadım ondan bu arayışım. Teşekkürler şimdiden.

Merhabalar. Köprü ve sap manyetiğinde sh4 - sh2 humbucker olan bir gitarım var. Ihlamur gövde, akçaağaç sap ve rosewood klavye. Köprüde daha singlevari tonlar istiyorum. Bunun için p90 taksam olur mu ? Her p90 o humbucker boşluğuna uyuyor mu ? Yoksa sadece phat cat tarzı manyetik mi olması lazım ? Bu arada sap manyetiğe coil split yaptırdım pek tad alamadım ondan bu arayışım. Teşekkürler şimdiden.
P90, humbucker bosluguna uymamakta. Gibson P94, Seymour Duncan Phat Cat gibi manyetikler tercih edebilirsiniz.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler