2500Tl gitar önerisi bekliyorum

SGR ise çöp. Üstteki arkadaşın attığı kramer güzel görünüyor. 1500'e ibanez rg350-370 ya da rgr321-rg421gibi birşey de düşünebilirsin ucuz güvenilir bir gitar arıyorsan. Bakalı çok olmadı, 1200-1800 arasına güzel ibanezler var, kalann parayı da amfiye aktarırsın amfin iyi değilse.
Bütçeyi yükseltip emon 6 omen extreme 6 alacağım gibi gözüküyor. Çok değiştiren biri değilim o yüzden 0 tercihim aldı mı gitsin baya hobi olarak çalıyorum zaten.
Amfim Blackstar lt echo 10 ek olarak pedalları temin edeceğim.

Bütçeyi yükseltip emon 6 omen extreme 6 alacağım gibi gözüküyor. Çok değiştiren biri değilim o yüzden 0 tercihim aldı mı gitsin baya hobi olarak çalıyorum zaten.
E tamam işte mis gibi plan dene sesini beğenirsen al.
Ama 0 alacağın gitarın herhangi bir 2. elden daha iyi olacağını veya uzun gideceğini düşünmeyin

2. El önermelerinin sebebi, ilerde değiştirmek isteme ihtimalinizin olmasından değil.Aynı bütçeyle daha kaliteli bir gitar alabilme ihtimaliniz olduğundan. Sonuçta gitarlar ömürlük aletler kırıp yakmadığınız müddetçe garanti kapsamında yapılacak tamire vs. İhtiyaç duymazlar. Sırf 2 yıllık bir garanti için fazladan 2000-3000 gibi rakamlar vermeye hiç gerek yok hele ki böyle bir dönemde.

Omen 6 ext kullanıyorum 3 yıldır.Yeni başlıyosan idare eder uzun süre.Ama aynı fiyatla 2.el daha düzgün gitarlar alma imkanın var onu da düşün.

SGR neden çöp? Prof değilim.
2x2'ye nasıl kolayca 4 diyebiliyorsak, SGR'ye kolayca çöp diyebiliriz. İnsanların deneyimini (yani aldıklarını, sattıklarını, satamadıklarını, ettikleri zararı ve bilgiyi) kolayca alıyorsunuz. Neden çöp diye sorgulamak, sizin bu gitarı kesin alacağınızı ve bunu onaylatmak istediğiniz birileri olmasını istediğiniz anlamına geliyor. Açıkçası bu gitarı almanıza gönlüm razı değil. Ama yine de siz alın. Prof değilsiniz sonuçta.

2x2'ye nasıl kolayca 4 diyebiliyorsak, SGR'ye kolayca çöp diyebiliriz. İnsanların deneyimini (yani aldıklarına, sattıklarına, satamadıklarına, ettikleri zarara) kolayca alıyorsunuz. Neden çöp diye sorgulamak, sizin bu gitarı kesin alacağınızı ve bunu onaylatmak istediğiniz birileri olmasını istediğiniz anlamına geliyor. Açıkçası bu gitarı almanıza gönlüm razı değil. Ama yine de siz alın. Prof değilsiniz sonuçta.
Yok alcam demedim demon 6 veyac6 plus veya omen 6 extreeme de alabilirim ama fiyat farkı çok değer mi?

Geri