Bu Strat Sahte Midir

Herkese merhabalar, letgo da gezinirken böyle bir ilana rastladım. İlan Fender David Gilmour Stratocaster başlığına sahip fakat gitarın kafa kısmındaki Fender logosu ve Custom body yazılışı normalde olması gerektiğinden daha küçük veyahut farklı yerde. Ayrıca ilan sahibi normalde 50.000₺ ye yakın olan bu gitar 4.500₺den satıyor. Sizce sahte olabilir mi? Fotoğrafları ekledim.

Herkese merhabalar, letgo da gezinirken böyle bir ilana rastladım. İlan Fender David Gilmour Stratocaster başlığına sahip fakat gitarın kafa kısmındaki Fender logosu ve Custom body yazılışı normalde olması gerektiğinden daha küçük veyahut farklı yerde. Ayrıca ilan sahibi normalde 50.000₺ ye yakın olan bu gitar 4.500₺den satıyor. Sizce sahte olabilir mi? Fotoğrafları ekledim.
Sen bile söylemişsin normalden farklıysa sahtedir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Görebileceğiniz gibi logoların yer ve boyutları olması gerektiğinden farklı.

Dosyalar

• IMG_1306.jpg
    IMG_1306.jpg
    51.6 KB · Gösterim: 161
  • IMG_1307.jpg
    IMG_1307.jpg
    94.2 KB · Gösterim: 160
Millet aliexpresten Fender adi altinda ucuza gitar alip, birilerine iteleme pesinde. Edirne'de biri relic yapip uzerine 300 TL koyup satardi. Bi tek o kisiye saygim var. Kopya Fender diye koyup, relic gitar sevdasi olup, duvarda veya sehpada izlemek isteyenler icin guzel dekor. Keza 1000 Lira'ya gitari alip ertesi gun 3000'e koyanlar icin cok uzuluyorum. 52inc TV gibi genis vizyona sahipler.

arkadaşa yazdım fakat replika diyor. orijinal olduğunu iddia etmiyor bence problem yok? yanlışsam söyleyin
Cin yapimi, Aliexpress urunu. Sertifika aldatici dursa da satici yalan soylemiyor. Ama burada, 4500 Lira'ya 5000$'lik gitari alacagim diye dusunenler de vardir. Saygi duyar, kolayliklar dilerim. Bir de 100-200 $'lik aletleri, uzerine kar koyup satmak ayri moda oldu. Belki bi aylik kirasini bu sekilde odemis olur, gecim saglayacak bir yontem degil. Sureklilik arz etmesi olasi degil. Baskasini baska bir sey yerine koyma hazzi yasadiklarini zannediyorum.

Geri