mooer ge100

Bu prosesörü kullanan arkadaşlar kendi yaptıkları patchleri atabilirmi ayrıca bilgisi olan arkadaşlar bana ton konusunda yardımcı olabilirse çok mutlu olurum pek bilgim yok maalesef :C

Hocam merhabalar. Bende bu prosesörü alalı birkaç ay oluyor ve daha başlangıç seviyesinde olduğumfan hala hakim olduğumu düşünmüyorum. Sizin bildiğiniz az bilinen veya çok kullanışlı veyahut bilmem gereken özellikleri sizce neler.

bu aletin en güzel olayı looperi bence. 180 saniye looper bu kadar ucuz değil. tonlarını vs bilmem ama kurcalayıp bulunur bir şey
Erken mesajınız için teşekkürler. Santana europha çalışıyorum ve belli yerlerinde sustain lazım oluyor. Elimdeki gitar ibanez gr350dx ve sustain diye bir şeyim yok neredeyse . Belki 1-2 saniye,okadar. Sizce bu prosesörle bitşekilde belli yerlerde üstesinden gelebilir myim bu durumun?

Erken mesajınız için teşekkürler. Santana europha çalışıyorum ve belli yerlerinde sustain lazım oluyor. Elimdeki gitar ibanez gr350dx ve sustain diye bir şeyim yok neredeyse . Belki 1-2 saniye,okadar. Sizce bu prosesörle bitşekilde belli yerlerde üstesinden gelebilir myim bu durumun?
Fx Compresorde tresh ratio gibi ayarları arttır deneye deneye bulursun

Gitarinin telleri yeterince titremiyorsa, malesef yapamazsin. Feedback ile sustaini ksristiriyor olabilirsiniz. Kaynakta olmayan bir sinyali buyutirseniz, yine cikista olmadigini goreceksiniz.

Fx Compresorde tresh ratio gibi ayarları arttır deneye deneye bulursun
Gitarinin telleri yeterince titremiyorsa, malesef yapamazsin. Feedback ile sustaini ksristiriyor olabilirsiniz. Kaynakta olmayan bir sinyali buyutirseniz, yine cikista olmadigini goreceksiniz.
Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşeklür ediyorum. Mutlu oldum. Yarın aletin başına geçince tekrar durumu bildiririm. @dalyaprak kaynakta olmayan sinyali büyütme kısmını anlıyamadım. Kusurq bakmayın, çok bilgili olduğum henüz söylenemez.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam merhabalar. Bende bu prosesörü alalı birkaç ay oluyor ve daha başlangıç seviyesinde olduğumfan hala hakim olduğumu düşünmüyorum. Sizin bildiğiniz az bilinen veya çok kullanışlı veyahut bilmem gereken özellikleri sizce neler.
Hocam ben de aynı sorundan muzdaribim ya şöyle hazır tonların olduğu bir dosya olsa da tadını çıkarsak amatörce :D

Aradan 1 yıldan fazla geçti, prosesör hakkındaki deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
Hocam bu prosesörle vakit geçirdim bayağı bi içerisinde hakikaten çoğu şey var wah,loop vs ama bir zaman sonra tonlar memnun etmemeye başlıyor. Şuan ses kartına geçtim bunu satıp, tonlar ses kartında çok daha belirgin bir biçimde daha iyi ama istediğim yere getirip çalamıyorum prosesörde olduğu gibi. Konuyu görünce duygulanmadım değil, aklıma geldi kim bilir kimlerin elinde şuan prosesörüm🙁

Geri