Sx hangi sıfır model?

Herkese merhaba, ilk defa gitar alacağım uzun zamandır hevesliydim şimdi almaya karar verdim. Sıfır olan Sx in SST57 ya da 62 var bu modeller mi önerilir. Sıfır fiyatı 1.300 tl

SX Stratocaster Elektro Gitar (Black) | doremusic

SX Stratocaster Elektro Gitar (Black) En Uygun Fiyat Garantisi ile Dore Müzik'te! Aynı Gün Kargo, Ücretsiz Teslimat ve Peşin Fiyatına Kredi Kartına 6 Taksit Seçenekleri ile Güvenle ve Hemen Satın Alın!
www.do-re.com.tr
www.do-re.com.tr

Ya da İkinci el 800 fiyatına yine aynı marka olan Sx Vintage modelini mi tavsiye edersiniz arada fiyat farkı da çok yok, iki ayrı modelin farkları nedir bu konuda hiçbir fikrim yok, yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

Merhaba,
SX gitarlarda pickguard üzerinde Amerikan bayrağı yapıştırılmış modeller vardır.
Bunlar Amerikan ağaçtan üretilmişler.
En çok sevilen modelleri diyebilirim.
Model: SST ALDER NA kodunun sonunda NA yazar.
NA olanlar Amerikan Ağaçından üretilmiş.

“Amerikan” ağacı daha üstün kılan nedir? Tavsiye verirken yol gösterici bilgileri de eklersek faydalı olur. İyi ya da kötü demiyorum... ilk defa alan biri nereden bilsin.

Bu arada NA, natural kısaltması.

Son düzenleme:
Hepsi birbirinin laciverti. Hangisini alsan, gitar ogrenene kadar hicbiri seni uzmeyecektir. Dogru ayarli bir gitar zaten calim konforu konusunda neden uzsun ki?

Geri