Kısadevre

Sevgili arkadaşlarım. Konutkente kadar konserinizin sağlamlığını duymuş bulunmaktayım. Eminim müthiş çaldınız ve böyle güzel konserlerin devamını diliyorum. Bu arada tonmeister amca efsane oldu sanırsam. Alp anlattı bende yuh dedim. İnsan işini bilerek yapınca farklı oluyor tabi. En kısa zamanda görüşmek üzere...

**teşekkürler erdemcim valla büyük bir keyifle çaldık konserde..tonmaister amca anlatılmaz yaşanır bir insandı yav..nasıl yaptı amfisiz bi gitardan hatta ibanezden o tonu çıkardı anlayamadık..

bende compressor vardı.. benim canavar sesi marshall compressor a borçluyum.. adam dedi ki amfi yok ama bu aletlerle gerek de yok sen merak etme dedi.. çok sağlam amcaydı tekrar teşekkür ettim burdan (görmeyecek/duymayacak olsa da) kendisine..

En iyi arkadaşım Tanselusçuğumun biricik grubu Kısa Devre hakikaten sağlammış, şahsen ben "Karanfiller"inizi çok sevdim. Yolunuz açık olsun..

Tansel ağbim'in grubunu bir türlü dinleyemedim.Ama dinlemememe rağmen süper olduklarından hiç bir şüphem yok.Karanfiller kaydı ise kayıtta bir takım sorunlar olsa da müzik olarak gerçekten süper.Grubun diğer elemanlarını da kutluyorum.Albüm işi felan bekliyorum abimden.Sizin çıkmazsa bu forumlardan kimin çıkar ki albümü :D

Çok tebrikler :D

BAŞARILAR....

**en sevdiğim 1. kuzenim duygu :) ve özgüncüm :)yorumlarınız için çok saolun..grupçana hastasıyız bu tip iltifatların..eleştrilere de aynı ölçüde gıcık olmaktayız..herkes bizi sevsin hasta olsun bize istiyoruz anlıyomusunuz :) ehe ehe..işallah bir kayıt sürecini tamamlayabilirsek herşey daha güzel olacak..saolun tekrardan :)

**turgutcum ne güzel olur şööle artık aynı sahnede tozutsak..ama bar konserlerine sana bahsettiğim nedenlerle katılmıyoruz..ama 2 grup biz organize edersek süper olur o zaman işte..bu arada dtnin yeni albümü şuan media playerımda fink atmakta..oy oy oy nası güzel olmuş :)

**kuzeeeen her yemekten sonra birer doz symphony x alıyomusun bakiim..aç karnına karın ağrısı yapar aman diim ha..sen ankaraya bi yerleş dağıtcaz kuzi buraları alla alla....alem vokalist görsün beeeee..izimrde yakalayamadığın şana şöhrete burda şan şöhret demiycen :)

**bizim tarza şööle bi isim buldum buarada copy paste metal..nası :)

Kuziciğim ben bıraktım müzik olaylarını ya, hevesimizi aldık biz. Sıra sizin gibi yetenekli gençlerde artık 8)
Ankara'ya taşınma hadisesi yakın görünüyo valla.. Neyse olmadı sizin konserlerde konuk sanatçı sıfatıyla çıkarım:p (Yok artık)

TANSELUS demiş ki:
**turgutcum ne güzel olur şööle artık aynı sahnede tozutsak..ama bar konserlerine sana bahsettiğim nedenlerle katılmıyoruz..ama 2 grup biz organize edersek süper olur o zaman işte..bu arada dtnin yeni albümü şuan media playerımda fink atmakta..oy oy oy nası güzel olmuş :)
evet abi bir nasip olamadı abi şu olay, yapalım sağlamından 2 grup bir konser son tahlillde, 3 grupta olabilir hatta. ben ayarlamaya çalışcam, sizi dinleyip bi cozutiyim sonra sahnede devam ediyim diyorum çalışın ben paso dt cover isterim ona göre :LOL: msnden konuşalım bakalım.
olm sorma ya bende indirdim hepisini , ama evde dinleyemiyorum arabaya binip uzaklaşıyorm böyle bi mekanlardan orda kafamı patlatıp dönüyorum :beer bu son şarkıları bi yutiyimde 3 temmuzda istanbuldayım konserde bir allahın kulu tutamaz beni. sen gitcenmi konsere, biz arabayla gitmeyi düşünüyoruz 2 kişi, gidecekseniz beraber gidebiliriz.

Allah allah.. forum almış başını yürümüş biz girmeyeli..

efendim koçinin dediği gibi dt nin yeni albümünü dinlemekte ve işe yarar, grubumuzun müziğine katılabilecek bölüm var mı kontrol etmekteyiz :D . Fakat albüm hakkatten sindirilmesi zor bir albüm.

Konser olayı benim de çok canımı sıkmakta.. DT istanbulda biz gidemiyoruz niye? KPSS var.. oldukça can sıkıcı ve şansız bir durum.. Sağolsun ÖSYM sınavı koskoca sene içinde DT nin konseri olduğu güne koymuş.. teprik ettim..

Şu aralar bir konser iyi olur tabi. Kısadevre olarak kaşınmaya başladık çünkü :D

o kadar fırsat varken,kendi şahsi problemlerimle uğraşmaktan,bir kez olsun gidip de dinleyemedim ki kısadevre'yi!kendimden utanıyorum tabii ama bundan sonra çeşitli şekillerde tansel kardeşimizin ensesinde vicdan azabı gibi dikileceğim için (ki kendisi bir takım müzisyen olma hayallerimin bir numaralı destekçisidir ;) ) hiç bir kısadevre etkinliğini de kaçırmayacağımdan adım kadar eminim! :LOL:
siz DT coverlarından haber verin yeter ki!... :zipla

Son durum nedir? Nerde çıkıcaksınız? Ne zaman çıkıcaksınız? Tüm bu sorularımı yanıtlayacak bir Kısa Devre mensubu bekliyorum, efendim saygılar.. :dans

**son durum sudur ki aradigimiz davulcuyu sonunda bulduk hatta kendisini cok sevdik ve kanka muamelesi yapmaktayiz..efenim yeni davulcumuzun ismi cagin..kendisi gazi muhden..kamu oyuna duyrulur..su an sarkilara calisiyor..o isini bitirdigi zaman calismalara kaldigimiz yerden son gaz devam etcez..

**kuzican biliyorsundur ankaradaki konser organizasyonlara biraz musamere tadinda olaylar..o nedenle gorunurde bi konser yok..biraz daha beklemeniz gerekcek bizi dinlemek icin, kayitlari tamaladigimizda daha ciddi secenekler cikacaktir isalla karsimiza..

**yav hala dt dinleyen birilerinin olmasi son derece sevindirici..valla siz olmasaniz umutsuzluga dusecegiz grup olarak..zaten millet ""alternatif dinlerim ezelden ayakkabim dizelden"" parolasiyla barlara pavyonlara akmakta..iyiki varsiniz dostlar :)

heey bende 2002 yılında kısa devre adında bi grup kurmuştum hatta kısa devre diye bi şarkımız bile vardı. Malesef hiç bişey yapamadan grup dağıldı :cry:
Sizi dinlemek istiyorum bu ara konseriniz var mı?

heey bende 2002 yılında kısa devre adında bi grup kurmuştum hatta kısa devre diye bi şarkımız bile vardı. Malesef hiç bişey yapamadan grup dağıldı :cry:
Sizi dinlemek istiyorum bu ara konseriniz var mı?
ÇİÐDEM
osiris _ vokal
:alkıs

kısadevreye hastayıııımm

tansel abicim nasılsıınnn
konserlerin var ve beni cagımıyosun haaa darıldım valla

bu aralar varsa konser bana da söliin ne zaman nerde hakkı paşaya nooldu bu arada????bi de bi solistiniz vardı bilkentten nooldu ona??ama yinede bu solistiniz de iyi:)

Geri