Kısadevre

tanselcim tanıştığımıza çok çok memnun oldum..umarım ana düşüncemiz olan Heavy Family'i yaratabiliriz.bu uğurda her tür fedakarlığı yaparız.en kısa zamanda yeniden yüz yüze görüşmek üzere...

KIYMIK@YURT-KUR BAHAR ŞENLİKLERİ/29 MAYIS 14:00
DRUM=HoRoZ

**kesin yapıcaz abiciim heavy family i..şöyle sakarya yı iyice bi sallayalım ki alem konser görsün..zaten hafiften konser boyutunu aşıp festival kıvamına geldi farkettiyseniz...konuştuklarımız bir gerçekleşsin daha çok konser vericez birlikte..

**bu arada hafta sonu gelin birlikte gidelim safranboluya ...sınavlar falan yoksa tabi..heavy family olarak gitsek süper olur ha :)

**kardeşim çok isterdik valla ama bizim aynı tarihte saat 14:00'te Yurt-Kur Bahar Şenlikleri konserimiz var.olmasaydı inan koparırdık safranbolu'yu beaa..

DRUM=HoRoZ

heavy family

abi hakketten iyi oldu bu heavy family olayı, bence yapamamamız için bi engel yok önümüzde. hepinizle tanıştığıma memnun oldum :) birlikte süper konserler bizi bekliyor...

tanselim n'aptın baraka işini?ayrıca bu grup infolarını maille yollasak makbul olur mu?

KIYMIK@YURT-KUR BAHAR ŞENLİKLERİ/29 Mayıs 14:00
DRUM=HoRoZ

**infoyu maille almak uygun olmaz mı..hatta süper olur ..ben de kopyala yapıştır olayına girerim böylece..zaten destan yazmaya gerek yok 7-8 satır yeterli bence..

**baraka işi halloldu ayrıntılar barda konser başlığında...hadin hayırlı olsun..

bravvo tanselim,vallaa en iyisinden bi şişe şarabı hakettin kardeşim...

DRUM=HoRoZ

ohooo sen tansel kardeşine en kralından bi doluca yap,tansel rio de jenaryolarda konser ayarlasın size..en iyi şarap tanselin midedeki şaraptır di mi :)

harbiden tansel baba ya sana kıymık olarak ne kadar teşekkür etsek az :) sana benden iki şişe petrus 8) perşembe görüşmek üzere kendine iyi bak geçmiş olsun dileklerin için bikez daha saol ;)

**aman efenim asıl ben size teşekkür ediyorum katıldığınız için..program falan da tamam ..tek eksiğimiz afillisinden bir web sitesi ve afişler..onlar da safranbolu sonrası hallolur insallah..hadin ii bak kendine..parmağına da ii davran :)

elimizden ne geliyorsa yaparız tanselim..aaahh aaahh içerim yanıyor içerim...
Gelemedik sizinle :cry: ...

arkadaşlar sanırsam hep beraber 21inde barakayı iyi bi sallayacaz. koçiciim amfi işi yine o günkü gibi olacaksa şimdiden para biriktirmeye başlayalım hamal için... cuma sizdeyim ha.. hadn grsrz..

**olm benim vucut komple kas oldu son konserden sonra..koparmada 1 sirkmede 2 amfi kaldırıp atina olimpiyatlarına yetişcem insannah..bu sefer baraka halletcekmiş ses sistemini ya bakalım bugün konuşcam tekrardan..
**nihayetinde katıldın ya foruma koçi..aslansın..olmaz ya bi de hakkı paşa teşrif edebilse..cuma grşürüz

*bu arada avatar çok afilli olmuş koçiciim..gören neredeyse benden yakışıklısın zannedecek.yok canım abarttım gerçi ben de...ama unutma bu grupta anca ben solo albüm yaparım havanızı alırsınız siz...ehe ehe ehe :)

tabü tabü koçiciim TANSELUS yazısının altında bulunan AVATAR şeysi senin nekadar yakışıklı(!) olduunu gösteriyor tabü. yani bi benim avatara bak bi seninkine.. tartışmaya bile gerek yok be koçiciim hayır devam edersek senin karizma yerlebir olmasın dimi.. nede olsa ancak sen solo albüm yapabilirmişsin (bensiz ne yapabilirsen artık:))

**sensiz olur mu koçiciim beee..bi tanesin var ya...sen olmasan şerefsizim uğraşmazdım grup işiyle falan..besteler iyi oldu buarada ha..insannah beğenir insanlar da.. :)

tabi beğenecekler koçi. Biz yaptık onları biiizz:) koçiler beste düzenlerde insanlar beğenmez mi.. tabüki bensiz olmaz, sensiz de olmaz ama dimi bu işler haksızlık etmeyelim şincik..