Kulaklıkla çalarken kaydetme

IMG_8869.jpg

Progtamdaki bu sekmelere bi bak piyanonla ilgili belki bişey çıkar

@ahmetkurtkaya Hocam çok sağolun bu sefer yaptım.Birde konuyla alakasız ama bir sorum daha olacak; piyanoyu biraz sert çalıyorum,(parçalardan dolayı) tuşlara sert vurunca kulaklıkla çaldığım zaman bazen cızırtı yapıyor da.acaba böyle sert çalmak tek kulaklığa mi zarar verir?yoksa kulaklık giriş yerini ya da piyanonun seslerini vb bozabilir mi?

Hangi yöntemi kullandınız bilmiyorum ama benim bahsettiğim pratik yontem. 10 saniyede sistemi kurup kayda giriyorum.

Kabloyu telefona takıyorum,açıyorum kamerayı,aynı anda görüntü ve sesi kayıt ediyor. Programla falan uğraşmıyorum. Anında hazır.

Son düzenleme:
@ahmetkurtkaya Hocam çok sağolun bu sefer yaptım.Birde konuyla alakasız ama bir sorum daha olacak; piyanoyu biraz sert çalıyorum,(parçalardan dolayı) tuşlara sert vurunca kulaklıkla çaldığım zaman bazen cızırtı yapıyor da.acaba böyle sert çalmak tek kulaklığa mi zarar verir?yoksa kulaklık giriş yerini ya da piyanonun seslerini vb bozabilir mi?
bence kulaklığa kulak girişi yerine herhangi bir zararı olmaz önemli değil işinizi yaradıysa ne mutlu bana

Geri