Elektro klasik gitardan ses çıkarma

Merhaba arkadaşlar 1.5 yıldır gitar çalıyordum ve elektro klasik gitara yeni geçtim evde Creative markalı sağlam bir ses sistemi var o yüzden amfi almak istemiyorum pc ye jak küçültücü ile bağlıyorum ama sesler çok cızırtılı ve kötü geliyor sanırım bilgisayarın ses kartını kullandığından oluyor amfi almadan bir ses kartı alıp pc ye bağlasam ardından çıkışı ses sistemine versem amfi işlemi görür mü cızırtı azalır mı ya da bir faydası olur mu cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Forum Kuralları Madde-6

Sitemizde düzgün bir Türkçe kullanmaya özen göstermelisiniz. Özellikle gerektiği yerlerde paragraf kullanmak, cümlelere büyük harfle başlamak, noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmak gibi temel kurallara uymanız gerekir. Türkçe yazım kuralları hakkında bilgi almak için tıklayın. Ayrıca tamamı kalın veya TAMAMI BÜYÜK HARFLERLE yazmak yasaktır.

Merhaba arkadaşlar 1.5 yıldır gitar çalıyordum ve elektro klasik gitara yeni geçtim evde Creative markalı sağlam bir ses sistemi var o yüzden amfi almak istemiyorum pc ye jak küçültücü ile bağlıyorum ama sesler çok cızırtılı ve kötü geliyor sanırım bilgisayarın ses kartını kullandığından oluyor amfi almadan bir ses kartı alıp pc ye bağlasam ardından çıkışı ses sistemine versem amfi işlemi görür mü cızırtı azalır mı ya da bir faydası olur mu cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.
Gipta ile okudum yazdiklarinizi. Ben ipad'e baglayip, cikisi da bluetooth hoparlore veriyorum. Bangir bangir oluyor tonum. Tavsiye ederim.

Geri