2021'de kim, hangi ekipmanı almak istiyor?

Ya bir Gibson Les Paul alacağım ya da elimdeki Epiphone'u modifiye edip LP açığımı onunla kapatacak ve bir ABD yapımı Jackson Soloist alacağım.

Tabii bunlar sadece plan. Burası Türkiye, zaman ne getirir bilinmez :)

Öncelikle yeni yıla sayılı günler kala (en azından kendi açımdan) tamamen b*k gibi geçen bir 2020 yılının ardından, 2021 yılının tüm dünya için daha güzel geçmesini umut ediyorum.

Forumumuzun geleneğini devam ettirelim. Sorum şu: 2021 yılında sizler hangi ekipmanları envanterinize eklemek istiyorsunuz?

Kendi istek listem:
✓Mesa Boogie Mark V 25 Head & 2x12 Slanted Cab
✓Custom Audio Electronics Wah
✓Custom Audio Electronics Boost
✓KNC Abanoz Penalar
✓Kablosuz gitar sistemi
✓Güzel bir Klon Centaur klonu

144816 eklentisini görüntüle

Şimdilik durumlar bende böyle... Umarım hepimiz istediğimiz ekipmanlara kavuşabiliriz. Herkese sağlıklı yıllar dilerim...
Kendime bir doğum günü hediyesi: Mark V 25 siparişi an itibariyle verildi... :) Bir aksaklık olmazsa Şubat sonu - mart başı gibi İngiltere'den dönecek bir tanıdık getirecek. İnanılmaz heyecanlıyım... Kabin önerilerine açığım bu arada.

Kendime bir doğum günü hediyesi: Mark V 25 siparişi an itibariyle verildi... :) Bir aksaklık olmazsa Şubat sonu - mart başı gibi İngiltere'den dönecek bir tanıdık getirecek. İnanılmaz heyecanlıyım... Kabin önerilerine açığım bu arada.
hayirli olsun simdiden. money bolsa 2x12 Recto Horizontal, money daha azsa 1x12 Mini Recto Straight, money daha da azsa V30’lu Harley Benton kabinler iyi olur. kisacasi closed back V30 olsun da gerisi o kadar onemli degil.

dgko bu arada.

smoked pearl renginde 7 telli bir majesty 😍
images (12).jpeg

hayirli olsun simdiden. money bolsa 2x12 Recto Horizontal, money daha azsa 1x12 Mini Recto Straight, money daha da azsa V30’lu Harley Benton kabinler iyi olur. kisacasi closed back V30 olsun da gerisi o kadar onemli degil.

dgko bu arada.
Teşekkür ederim abi. İkinci el bir recto vertical 2x12 düşünüyordum aslında ama horizontal versiyonuyla arasında ses olarak bir fark var olur mu bilemedim. Horizontal daha çok kullanılıyor gibi sanki ama hem görüntü olarak hem kullanım rahatlığı olarak benlik değil gibi. Sürekli ayakta çaldığım için amfi ayarlarıyla vs. oynarken eğilmek çok istemiyorum açıkçası :)

Geri