Kulaklık ve bend sorunu

Farklı iki kulaklıktaki farktan bahsetmiyorum, amfiden gelen normal ses ile amfiye kulaklık takıp çalarken kulaklıktan gelen sesten bahsediyorum.
Dostum amp ile yaptığın bendlerin,vibratoların ufak bir kaydını atarsan daha yardımcı olabiliriz gibimi geliyor. Burada insanlar sorunlarina cozum bulmaya calisiyor. Eksik bilgi ile ilettiğin problemle insanlarin zamanini harcama lütfen. At ses kaydini bir de biz dinleyelim. Çünkü böyle acayip sorunlarda genelde çözüm çok basittir.

Dostum amp ile yaptığın bendlerin,vibratoların ufak bir kaydını atarsan daha yardımcı olabiliriz gibimi geliyor. Burada insanlar sorunlarina cozum bulmaya calisiyor. Eksik bilgi ile ilettiğin problemle insanlarin zamanini harcama lütfen. At ses kaydini bir de biz dinleyelim. Çünkü böyle acayip sorunlarda genelde çözüm çok basittir.
Amfiden gelen sesi kaydedebilirim ama kulaklıktan gelen sesi nasıl kaydederim ve buraya atabilirim bilmiyorum öyle bir problem var.

Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak.

Kulaklık ile gitar çalarken bend yaptığımda bunu duyamıyorum. Amfide kulaklık olmadan küçük bendler bile anında farkedilirken kulaklık ile teli çok güçlü şekilde ittirmezsem eğer bendler bildiğin olmuyor. Hareketi güçlü şekilde bile yapsam bend çok az oluğu için zaten istediğim şeyi yapamıyorum.

Bu kullandığım kulaklık ile mi ilgilidir yoksa hangi kulaklığı kullanırsam kullanayım kulaklıkla zaten kulaklıkla bend olmaz mıdır.

Gitar için Marshall kulaklık almayı planlıyordum ama böyleyse vazgeçmek zorundayım.
Eğer amfi yazılımi kullanıyorsan threshold potuna bakmani öneririm. Bazen dip sesi kesmek için çok kisiyoruz o yüzden bendler ilk vuruşta algılıyor sonra ses düştükçe duyulmuyor.

Geri