The Fortuna

dare to dream sanıyorum yeni,temiz bir kayıtla bomba gibi olacak."hard luck story" i sabırsızlıkla bekliyoruz...bu arada bas üstadı estell paşaya selamlar...

Slm! Sizi cok onceleri Maximum Rockta duyup, indirmistim Dare to Dream'i. Fakat bundan baska neyiniz var neyiniz yok bilmiorum. Noluyor? Neler yapiosunus?

morcivert demiş ki:
Slm! Sizi cok onceleri Maximum Rockta duyup, indirmistim Dare to Dream'i. Fakat bundan baska neyiniz var neyiniz yok bilmiorum. Noluyor? Neler yapiosunus?

Merhaba,
Son zamanlarda kayıtlara hazırlanıyoruz. Vokalist eksikliğini gidermek için 1 aylık bir süre boyunca vokalist denedik. Nihai kararımızı vermek üzereyiz, ve hemen yeni EP miz Hard Luck Story yi kaydedip piyasaya süreceğiz. Boş durmuyoruz anlayacağın.

Daha önce pek çok yerde yer aldı ama yine de yazayım. EP 5 The Fortuna parçası ve bir de bonus track den oluşacak...
Şarkı listesini de ilk defa burada duyuruyoruz:

1-Carniworha
2-Dare To Dream (yeni versiyon)
3-Hard Luck Story
4-Bonus track(sürpriz olsun)
5-Noname
6-Damn it (demo ismi)

Toplamda yaklaşık 30 dakikalık bir CD olacak...

Hard Luck Story ile çok yakında buluşmak üzere...

"subcomandante" mesajını yeni gördüm...
ilgin için teşekkürler...

Konserde sahneye atlayan 3 arkadaş bizi de fena gaza getirdi, yıldız konseri kendi adıma The Fortuna nın sahne aldığı en güzel konserdi...
Konserde bizi yalnız bırakmayan herkese, özellikle ytuforum a teşekkür ederiz...

Yakın zamanda tekrar görüşmek üzere...

ytu-2005-turkrock.jpg

Bazı nedenlerden dolayı ne yazık ki The Fortuna'dan ayrılmış bulunmaktayım. Bugüne kadar yapılan işlerde emeği geçen, dinleyen, konsere gelen, ilgilenen herkese çok teşekkürler. Grupla devam edecek olan The Fortuna üyelerine de başarılar iyi şanslar.

Saygılar..

Egexxxx gruptan ben ayrıldım sadece. Alp grupta olduğu sürece istediği müziği yapacaktır The Fortuna. O yüzden sen takip etmeye devam etmelisin.

Saygılar.

SİZİ HALA AMATÖRDE Mİ TUTUYOLAR!!!!!!!!!!!
bööle saçmalık görmedim ..
adminlere sesleniyorum burdan bu grup profesyonel...
yani bence...
en azından... 8)

swamped demiş ki:
morcivert demiş ki:

Merhaba,
Son zamanlarda kayıtlara hazırlanıyoruz. Vokalist eksikliğini gidermek için 1 aylık bir süre boyunca vokalist denedik. Nihai kararımızı vermek üzereyiz, ve hemen yeni EP miz Hard Luck Story yi kaydedip piyasaya süreceğiz. Boş durmuyoruz anlayacağın.

Daha önce pek çok yerde yer aldı ama yine de yazayım. EP 5 The Fortuna parçası ve bir de bonus track den oluşacak...
Şarkı listesini de ilk defa burada duyuruyoruz:

1-Carniworha
2-Dare To Dream (yeni versiyon)
3-Hard Luck Story
4-Bonus track(sürpriz olsun)
5-Noname
6-Damn it (demo ismi)
[/b

Hard Luck Story ile çok yakında buluşmak üzere...

Dare To Dream yeni versiyon ne demek ya playsatation mı bu yeni parça yapsana versiyon üreteceğine

meleklererkekolur demiş ki:
Dare To Dream yeni versiyon ne demek ya playsatation mı bu yeni parça yapsana versiyon üreteceğine

Oradaki yeni versiyon şarkının yeniden kaydedilmesi, mixlenmesi ve mastering yapılması, kısaca EP sound'u ile bütünleşik hale getirilmesi anlamında kullanılmıştır. İşine saygısı olan herkesin yapması gerektiğini yapıp, daha önceki promo kayıt ile yayınlamak yerine, şarkıyı daha iyi şartlarda yeniden kaydederek EP' ye koyma kararı alınmıştır (EP ile tekrar yayınlanmasının nedeni, daha önceki kayıdın ticari olarak basılmaması, ve insanlara CD formatında da ulaştırılmak istenmesidir).

Son olarak kimsenin tanımadığı insanların üretkenliği hakkında yorum yapma hakkı yoktur (özellikle de alaycı olduğu sanılan çirkin bir üslupla) . Zira söz konusu EP yaptığımız albüm ve edisyon anlaşmaları sonucu, eklenen yeni(!) şarkılarla albüm olarak yayınlanacaktır. Bununla ilgili detaylı bilgi de ilgilenen kişilere yakın zamanda duyurulacaktır.

Sevgilerle,

The Fortuna

maresalx demiş ki:

Bunu Biliyormuydunuz?

The Fortuna grubunun MAN Fortuna piyasaya sürülmeden de var olduğunu (ilginç kısım bu değil) ve ne hikmetse otobüsün logosunun da The Fortuna' nın o dönemki logosu ile aynı olduğunu, The Fortuna'nın logo tasarımını tescil ettirmiş olsaydı, alacağı tazminat ile şu an yan gelip yatıyor olabileceğini, ancak The Fortuna' nın "MAN bizim adımızdan ve logomuzdan çalıntı yaptı" şeklinde düşünüp ortalığı velveleye vermek yerine , çok düşük bir olasılığın gerçekleşmesi sonucu aynı zaman periyodu içinde farklı insanların benzer şeyleri yaratabilecekleri düşüncesi ile hareket ettiğini biliyormuydunuz?

Sevgili maresalx biraz daha yaratıcılık, araştırma ve özgüven. Daha sonra bir bakmışsın sen de kendi çalışma alanında ödül almışsın. Kısa film hayatında başarılar.

Geri