Deli Pena (Ankara)

2007 şubatı gibi Gazi Tıp Müzik Klubü elemanları tarafından kurulan Deli Pena,adından da anlaşılabildiği gibi pek de akıllı 1 pena değildir :) grup üyelerinin hepsi Gazi Tıp da ya doktordur(asistan) ya da doktor olacaktır(öğrenci).hadi gelin de grup üyelerine 1 bakalım,hadi 1 bakalım ;

Vokal: Emre Arslan
Vokal: Burçin Mıdık
Gitar: Mustafa Özgün Yılmaz
Gitar: Ali Engin Kartal
Bas Gitar: Fırat Büyüktaşkın
Davul: Ozan Erol

kurulduğundan bu yana pek çok konser veren Deli Pena'nın tarzı alternatif,punk,rock gibi 1 şeylerdir.2007 haziranda 2 tane ve 2008 ocakta 2 tane ve 2009 martta olmak üzere toplam 6 tane kayıtlı bestesi olan grubun bestelerini;

www.delipena.com

www.myspace.com/delipena

adreslerinden dinleyebilirsiniz.ayrıca facebook grubu;

www.facebook.com/group.php?gid=12344636349&ref=ts

artık haberleri burdan da takip edebilirsiniz,görüşmek üzere..

sizi yarısfestten tanıorum arkadaslar maskenn ardındaki parcanz çok hoşuma gitmşti=) eglenceli bir gruba benziorsunz=) dier şarkılarınızı da dinleyip hemen yorum gelior;)

dinledim dinledim:D youm gec geldi kusura bakmayın:D güseller ya sevdm hepsini de ama sizi tanıdıgm parçann yeri ayrı tabi;) yakından da bakarım yaw inş. bigün.. isterm sizi canlı dinlemek;)

vay fıratcığımın yeni grubu. internet sitesi tanıtım çalışmalarınız çok iyi olmuş..Konser Programdan önce beste yapmaya yönelmenizi çok içten bi şekilde takdir ediyorum :) kayıtlarınızıda çok başarılı olmuş... Bende en çok Maskenin ardındakini vede hayatımın aşkını beğendim :) en yakın zamanda canlı dinlemekte isterim.. :) başarılar diliyorum....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
saol nicegirl_fb,umarım 1 gün canlı çalarız o şarkıyı sana :)

özgürcüğüm çok saol.bana gitar çalmayı öğreten adamdan böyle yorumlar duymak çok başka geliyo :) 1 gün canlı dinler performansı da yorumlarsın :)hatta umarım organizasyonlarda birlikte çalarız..

Deli Pena sınavlardan başını 1 an kaldırarak ODTÜ Amatör Müzik Günleri ile bu seneyi açıyor..sonunda açıyor :)

21 Kasım cuma günü ODTÜ Mimarlık Amfisi'nde saat 13.30 da başlayacak konser ücretsiz olup herkes davetlidir.. evet evet herkes davetlidir :D

Evet biraz geç haber veriyorum belki ama Deli Pena tekrar ODTÜ'de..ODTÜ Rock Şenliği, 11 mart çarşamba saat 13.00 da

Yeni 2 tane bestemiz var onları ilk kez ODTÜ'de çalıcaz..

Ayrıca kapıda önceden hücum kayıt kaydettiğimiz 4 bestemizin olduğu CD'yi dağıtıcaz..Ama yeni 2 beste yok içinde yani yeni şarkıları duymak için tek şansınız gelmek :p :)

Görüşelim ODTÜ'de ;)

Selamlar Deli Pena hayranları :p :D Uzun bir ara verdik çünkü stüdyomuz yıkıldı falan çok kötü şeyler oldu :( Ama biz yıkılmadık :) bu aralar 1 konser verip eğer oralarda bir yerde dinlemeye gönüllü insanlar varsa onlarla buluşucaz..böyle bir dürtüp gelişmekte olan gelişmeler için 1 heyecanlandırıyım dedim herkesi..

Bu arada facebookda hayran sayfası da açtık..Hadi c u :)

he he :D şaşırdın d mi :)

olum yalnız bu forumda sadece ikimiz konuşuyoruz lan..acaba başkalarının bir şey yazmasına kapalı da o yüzden mi yazmıyolar :p :) evet kesin ondandır :D

Selamlar Deli Pena hayranları(eminim varsınız ve oralarda bir yerdesiniz, yıllardır myspace de duran şarkılarımızı ve verdiğimiz onlarca konseri kimsenin dinlememiş olma ihtimalini aklıma getirmek istemiyorum, ama son zamanlarda bu başlığa tek başıma yazı yazmaktan bir tür şizofreni başlamış olabilir - ki biz buna tıp dilinde penara bashlikus yalniz deliryum diyoruz :p :) şaka demiyoruz ben uydurdum başka yerde söyleyip de kendinizi rezil etmeyin :D

Gelelim asıl konumuza.. Bu sene pek konser veremedik çünkü stüdyomuz yıkıldı falan ama biz yıkılmadık..

14 Nisan Çarşamba Dip Sahne Ankara (Tunalı) da saat 20.00 civarlarında bestelerimiz ve sevdiğimiz başka şarkıları çalmak üzere bir konser vereceğiz.22.00-23.00 gibi bitecek.

Şarkılarımızı www.myspace.com/delipena sitesinden dinleyin ezberleyin gelin..

1 şarkı da facebook hayran sayfasında var,oraya da 1 girin bakın..

Görüşmek üzere..

Uploaded with ImageShack.us

Deli Pena'nın yeni logosu. Amerika'dan Allison diye 1 kıza yapar mısın dedik, o da yaparım dedi ve yaptı. Bence çok güüzel oldu. sizce nasıl olmuş :p

Merhabalar turkrockçılar :)

Deli Pena olarak konserlerimizde daha çok beste çalmak istesek de cover da çalıyoruz çalmayı da seviyoruz. Besteleri www.myspace.com/delipena adresinden dinleyebilirsiniz.

Mesela
RHCP - Suck my kiss
The Black Crowes - Hard to Handle
Buckcherry - Crazybitch
vs vs...

Ama farkettik ki bir süredir playlistimizi değiştirmiyoruz. Şimdi siz devreye giriyorsunuz. Bizim tarzımıza uygun çalmamızı istediğiniz şarkılar varsa çekinmeyin yazın. Bu sonbahar için yeni bir playlist hazırlayacağız onun için işte bunlar :)

Ve evet.. Zamanında oturup konuşurduk klip yapalım şöyle olsun ordan zıplayalım burdan asansör çıksın falan gibi.. olmadı o senaryolar. Sonra ben de seyahat ettiğim yerlerdeki ve Ankara'daki videolarla Deli Pena'nın çeşitli ve özel olmayan zamanlarda çekilen videolarıyla birleştirip böyle 1 klip yaptım.. 1 yorum yapsanız süper olur öperim :)

http://www.youtube.com/watch?v=aexkxKUI2VQ

Geri