V-STREAM pedalboard güç dağıtıcı

Yıllardır doğru düzgün Wah sesi duyamıyormusunuz?
Compressor , drive ile birleştiğinde yükselen gürultü oranı Size gitar Kullandırtmıyor mu?
Single Pickup lı gitarlarinizda gürültüden kurtulamıyormusunuz?
Tamamen tasarım ve üretimi kendimize ait olan güç dağıtım ünitesi ile %80 sisteminizdeki tüm gürültü ve parazit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz ...
Yakın zamanda web sitesi ve diğer sosyal medya platformlarında, referansları ve testleri ile detaylı Video ve önerileri hazırlanıyor olan bu güç unitesini şimdiden duyurmak istedik.
NG-Audio Engineering
V-STREAM Power Supply.
Var olan Pickup ve tüm sistem gürültü sorunlarınızın tamamını %80 başarı ile yok eden gürültü karşıtı güç dağıtım ünitesi .
Kutu içeriği
Orj kabloları 4x30cm ve 4x50 Cm
18.5v 3A adaptör
8 çıkış
6×9v
1x12 v
1x18 v
İsteğe göre adaptasyon
Her bir güç çıkış noktası 1.5A akım gücüne sahip.
Güç dağıtımından ziyade özellikle tüm sisteminizdeki gürültülere karşı savaşçı ve sizi rahat ettirecek olan tasarım...
Ayrıca adaptör arızası yaşandığında herhangi bir adaptör ile devam edebilirsiniz.
Polarite veya ac-dc farketmeksizin herhangi bir adaptör ile direkt olarak çalıştırılabilirsiniz....
Kullanılan adaptörün 9v olması durumunda tüm çıkışlardan 9v çıkış alınabilir.
12v adaptör de 6x9v,
12 ve 18v çıkışlarında 12v alınabilir
18 veya 24 v adaptör ile beslenir ise
6x9v 1x12v 1x18v modunda çalışır....
Maksimum 6 Amper yük taşır...
20201231_060040.jpg
20201231_060319.jpg
20201231_060334.jpg

Son düzenleme:
Inputa farkli adaptorler kullanmak yerine 220V soket kullanilamaz miydi? Daha universal bir cozum olacaktir.

Adaptorderden cok hali deseni goruyorum. Biraz daha urunu cekici kilabilecek fotolar satisinizi arttirabilir.

%80 oranindaki iyilesme ve gurultu sorununun ustesinden gelme konusunda biraz da kanita ihtiyac var. Uretilen her urunun ayni kalitede oldugunu da bilmek, potansiyel kullanicilarin aklinda bir imaj yaratabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Inputa farkli adaptorler kullanmak yerine 220V soket kullanilamaz miydi? Daha universal bir cozum olacaktir.

Adaptorderden cok hali deseni goruyorum. Biraz daha urunu cekici kilabilecek fotolar satisinizi arttirabilir.

%80 oranindaki iyilesme ve gurultu sorununun ustesinden gelme konusunda biraz da kanita ihtiyac var. Uretilen her urunun ayni kalitede oldugunu da bilmek, potansiyel kullanicilarin aklinda bir imaj yaratabilir.
Daha net ve detaylı fotoğraflar ve videolar yayinlayacağız.
220 giriş kullanmak yerine adaptör ile besleme seçmemizin sebebi alanı küçültmek . Bu güç dağıtım unitesini isterseniz pedal yükselteci olarak da kullanabilmek. Aslında güç dağıtımından çok var olan tüm noise problemlerini bilindik markalara nazaran çok daha başarılı bir şekilde absorbe edebiliyor olması.
Yeni yıl itibari ile söylediğimiz gibi Video referans ve tam puan aldığına dair birçok tanıdığınız bildiğiniz ünlü ünsüz isimden duyacak ve karşılaştırmalı test videolarını da ciddi farkı da göreceksiniz.
Şu An satış için Acelemiz yok sadece biraz fikir olsun bu ürün de var duyurusu bu.şunu söyleyebilirim
Üretime gecmeden önce prototipi ciddi söz sahibi ünlü buyuklerimize test ettirip olur aldıktan sonra üretim ve piyasaya sürme kararı aldık.
Bu konuyla ilgilenen öncelikli olarak siz olmak üzere herkese iyi yıllar dileriz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Ayrıca direkt 220 kullanmama sebeplerimizden biri de olası bir arıza durumunda tüm sistemin susması .
Örneğin sahnede kayıtta veya evinizde çalisiyorsunuz herhangi bir sorun oldu ve adaptorünüz arızalandı.
Yüksek voltaj Vs ...
Elinizin altında o an herhangi bir adaptorünüz var Modem adaptörü yada farklı tiplerde gerilimlerde ve polarite de bunların hiçbirine takılmadan aynen devam edebilmeniz için gerekli bir detay aslında.
Sahnede bu tip arızalar sebebi ile ortada kalan çok müzisyen arkadaşım oldu bunların hepsi göz önüne alınarak tasarlandı , çok küçük olması ise hem pedalboard a rahatça sığabilmesi hemde dediğim gibi herhangi bir pedalın altına koyup pedal yükselteci olarak da kullanılabilmesi , gerisini bekleyelim. Her gelişmeden özellikle bu platformda sizleri haberdar edeceğiz.
Tekrardan iyi yıllar dilerim ......

Geri