Iommi

Ya bu manyetiği ilk defa gördüm 'Seymour Duncan Iommi twin hot-rail humbucker' Begendigim bi gitarın üstünde vardı ancak ilk defa görüdügüm icin hakkında bilgim 0. Biraz arastırdım bişeyler okudum ögrendim tabi ama duymadan kesin bir yargıya varmak cok zor.
Bunu manyetigi daha önce deneyeniniz var mı acaba aranızda yada bir bilgiye sahip olan. Mesela diğerleriyle kıyasla nasıl kalırlar. Ton yelpazesi fln nasıldır ? Tipi biraz dimebucker cakması gibi :)

benim bildiğim iommi sadece Jackson RR Kevin Bond signature gitarlarda var ve ayrı satılmıyo ama çıkarıp satan da var tabi.Hatta geçenlerde birisi alım satımda ilan koymuştu, 2-3 saatte mi ne gitmişti...Tonları hakkında bilgim yok ancak bulmak zor...

benim gördüğüm iki kişide var o gitar.ama hiç biri o manyetikten memnun değildi hatırladığımca.Çıkarıp emg 85 filan takıyorlardı.manyetik belki güzeldir ama heralde o gitarla o kadar uyumlu değil :D

Ehem ben biliyorum galbia biraz bu manyetiği :)
Şaka bi yana benim gitarımda takılı.
Maun kasa gitara gayet uyum sağlamış bir manyetik.
Biraz tiz yalnız onu söyliyeyim.
Parlak bir tonu var.Cleanler hiç fena değil.Karakterli ve kendini belli eden bir alet.Harmonikleri çok iyi alıyor.
Anlayacağınız çığlık çığlığa bir manyetik :)
Bulursan kaçırma derim.
Karizma bir görüntüsüde var.
Bence x2n'den daha yırtıcı gözüküyor.

Geri