Cry baby 535q wah pedalı

Herkese merhabalar bugün bu pedalı edindim ve eve döndüğümde sokağa çıkma yasağı başlamıştı. Malesef pil veya adaptör edinmeye vaktim olmadı. Bende yinede pedalı bağlayım dedim ve ses gelirken bir anda gitti sizce ne olmuş olabilir?

Herkese merhabalar bugün bu pedalı edindim ve eve döndüğümde sokağa çıkma yasağı başlamıştı. Malesef pil veya adaptör edinmeye vaktim olmadı. Bende yinede pedalı bağlayım dedim ve ses gelirken bir anda gitti sizce ne olmuş olabilir?
Wah pedallarinin adaptor girisi biraz derindir. Adaptor tam oturmamis olabilir. Adaptor ucunun dibibdeki plastik kismi2mn traslayin, daha iyi oturacaktir yuvaya.

Pil taktiysaniz pil tam oturmamis oldugundan kutuplar birbirine degmiyor olabilir. Pil bitmis olabilir. Tekrar kontol edin.

Jak girisi tam oturmamissa sinyali kesecektir. Jaklariniz tam oturmali yuvaya. Bu arada kablolarinizin saglam oldugunu varsayiyorum.

Switche tam basamiyor olabilirsiniz. Biraz daha guclu basin veya yumusak hali gibi bir zeminde degil daha sert bir zeminde kullanin. Bir gunde switch arizalanmaz diye bir sey yok ama ariza yapmasi da beklenmez. Switch arizasi oldugunu ilk olarak dusunmuyorum.

Potansi hareket ettiren disli, olmasi gereken konumda degildir. O kismi kontrol etmek gerekir.

Aklima gelenler simdilik bunlar.

Geri