SRV Müzik dükkanından alışveriş

selam, yeni katıldım foruma. internettede baktım fakat çok bir şey bulamadım bu konuyla ilgili. ben SRV müzikten bir elektro gitar beğendim Meksika yapımı Fender Stratocaster beğendim, 499 dolar. Biraz pahallı olabilir ama squierlara bakıyorum adamlar ikinci elini sıfır fiyatıyla koyuyor, 150-180 dolarlık lik sıfır squier stratleri 1500 tl ye e ilan veriyorlar ikinci eli o yüzden bulaşmak istemedim hiç sahibindene. Şuana dek akustik ve klasik çalıyorum 2 senedir artık sıkıldım, fakat gidip denemekten çekiniyorum çünkü hiç elektro gitar çalmadım daha önce. Daha önce buradan alışveriş yapan oldu mu? Nasıl işliyor, satın alma tuşu falan bulamadım. Eğer sorum saçma geldiyse özür dilerim fakat elektro gitar hakkında bilgim sıfır olduğu için çekiniyorum ama bu gitarı gerçekten beğendim :(

Gayet güvenilir hemen gidip alabilirsin, deneyebileceğin küçük bir odaları da var. Sahibesi gayet iyi biridir yardımcı olur, son olarak bildiğim kadarıyla nakit çalışıyorlar.
Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi günler.

Hiç alışveriş yapmadım, ama siteleri, fotoğraf çekimleri hoş ve profesyonel olduklarını gösteriyor.

Sitelerinde COVID-19 nedeniyle Randevuyla çalıştıklarını yazmışlar. Randevusuz almıyorlar demek ki.

Sahibi Özlem Hanım çok güvenilir ve yardımsever birisidir. Muhabbeti de mükemmeldir ayrıca. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Küçük bir ekipman deneme odaları var. Denerken kimse rahatsız etmiyor. İstanbul dışındaysanız sitedeki iletişim bilgilerinden de ulaşabilirsiniz. Yardımcı olacaktır. Daha önce defalarca alışverişim oldu. Hepsinden inanılmaz memnun kaldım.

selam, yeni katıldım foruma. internettede baktım fakat çok bir şey bulamadım bu konuyla ilgili. ben SRV müzikten bir elektro gitar beğendim Meksika yapımı Fender Stratocaster beğendim, 499 dolar. Biraz pahallı olabilir ama squierlara bakıyorum adamlar ikinci elini sıfır fiyatıyla koyuyor, 150-180 dolarlık lik sıfır squier stratleri 1500 tl ye e ilan veriyorlar ikinci eli o yüzden bulaşmak istemedim hiç sahibindene. Şuana dek akustik ve klasik çalıyorum 2 senedir artık sıkıldım, fakat gidip denemekten çekiniyorum çünkü hiç elektro gitar çalmadım daha önce. Daha önce buradan alışveriş yapan oldu mu? Nasıl işliyor, satın alma tuşu falan bulamadım. Eğer sorum saçma geldiyse özür dilerim fakat elektro gitar hakkında bilgim sıfır olduğu için çekiniyorum ama bu gitarı gerçekten beğendim :(
Floyd Rose olana mı bakıyorsun ?

SRV eski ve güvenilir bir yerdir. Hiç alışverişim olmadı ama hayat normalken uğramışlığım var.
Sen ne soruyorsun anlaşılmıyor... fiyatlarla mı derdin, mağaza ile mi? Telefon açıp sorabilirsin nasıl işliyor diye.

Doğru yerdesin 👍

Ben de SRV Music’ten bir amfi aldım ve gösterdikleri ilgiden çok memnun kaldım. Özlem hanım çok yardımsever biri, ben amfiyi aldıktan sonra bir kaç gün kullanın memnun kalmazsanız geri getirin paranızı iade ederim diyecek kadar müşterisinin memnuniyetini düşünen biri. Güvenilir bir mağazadır, aklınız kalmasın.

Srv den üst seviye alışverişlerim oldu, Özlem hanım çok ilgili ve konuya hakim biri.. Fiyatlar piyasadan bir tık fazla olacaktır bunu da sigorta ücreti gibi düşünebilirsiniz. Örnek olarak Gibson Custom 57 Goldtop almıştım Truss Rod dan işlem görmüş bir gitar olduğunu fark ettiğimde geri iade etmek istedim direk geri aldılar. 2. el alışverişinizde hiç bir yerde bu şansa sahip olmayacaksınız. Bu yüzde çok iyi diyebilirim. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

Geri