Dimarzio Manyetik Sorunu

Arkadaşlar herkese hayırlı günler dilerim. Sizlere dimarzio dp102 manyetikte yaşadığım bi sorundan bahsetmek istedim bi çözüm yolu öneren varmı rica etsem.
Manyetigin OHM değerini ölçüyorum doğru toplamda 15.50 ohm civarinda çıkıyor yani çalışan bi manyetikle ayni değerlere sahip. Fakat problem manyetik montajı yaptıktan sonra manyetikten cok zayif bi ton geliyor. yani diger manyetikle tamamlanmiyor ee haliyle tonlar istediğimiz gibi gelmiyor. Potlar 500k ve sadece o manyetiği açtığımızda diger manyetigi kıstığımızda cok zayif bir volume var oda yeterli olmadığı için gerekli tonu elde edemiyorum. Bu konuda yardim etmek isteyen arkadaşlarıma simdiden teşekkür ederim

Hocam 102 nin çıkış değerleri çok yüksek. Normal manyetiklerin neredeyse 2 katı. Ohm değeri çok birşey ifade etmiyor. Di marzio sitesinde output puanları var. Asıl önemli olan o. Mesela bridge 350dir neck 250 kabul edilebilir bir farktır ki zaten neckin bridgeten az olması gerekir her zaman. Ama 102de 510çıkış görünüyor. Muhtemelen neck manyetik çıkışı çok azdır bu yüzden dengesiz olur.

Bende de x2n var aynı manyetik, köprüde kullanıyorum. Canavar gibi.
Siz hangi pozisyonda kullanıyorsunuz?
Kaç tane volume ve ton potu var? Onlarda sorun olabilir.veya bağlantıda.
F spaced diye geçiyor manyetik, belki gitarınıza uymadı bir şekilde ya da bağlantı yanlış.

Arkadaşlar herkese hayırlı günler dilerim. Sizlere dimarzio dp102 manyetikte yaşadığım bi sorundan bahsetmek istedim bi çözüm yolu öneren varmı rica etsem.
Manyetigin OHM değerini ölçüyorum doğru toplamda 15.50 ohm civarinda çıkıyor yani çalışan bi manyetikle ayni değerlere sahip. Fakat problem manyetik montajı yaptıktan sonra manyetikten cok zayif bi ton geliyor. yani diger manyetikle tamamlanmiyor ee haliyle tonlar istediğimiz gibi gelmiyor. Potlar 500k ve sadece o manyetiği açtığımızda diger manyetigi kıstığımızda cok zayif bir volume var oda yeterli olmadığı için gerekli tonu elde edemiyorum. Bu konuda yardim etmek isteyen arkadaşlarıma simdiden teşekkür ederim
Kabloları yanlış bağlanmış.

Geri