İstanbul Kendi bestelerim için grup kurmak istiyorum

Herkese merhaba, 15 adet kendime ait bestem var ritim gitar çalıyorum ve bu besteleri çalışıp kayıt alabilecek bir grup kurmak istiyorum. Amatör ruh ile profesyonel işler yapabilecek istekli arkadaşlara, yaşı kaç olursa olsun eğitimi ne olursa olsun ihtiyacım var sadece müzik aleti çalabilsin yeter.ü

Başlangıçta maddi bir beklentiyi karşılayamam ama şarkılar istediğimiz gibi olursa önümüzün çok açık olacağına inancım tam.

Müzikle kalın 🙂

Merhabalar
Tarzınız nedir,Avrupa yakasındamı Anadolu'damı ikamet ediyorsunuz?Ben solo gitar,klavye ve bas çalıyorum.Hobi amaçlı yaşıma yakın müzisyenler arıyordum.
İyi günler dileğiyle.

Merhabalar, Alternatif Rock diyebilirim şarkıları dinlediğinizde daha iyi anlarsınız aslında, Ben Kadıköy'deyim Yaş konusu benin için önemli değil amatör müzisyenim ama sahne sektöründe 25 yıldır aktifim (sunucu, tiyatro) haftanın belli günleri ortak bir noktada bir araya gelip çalışabileceğimiz bir ekip kurmaya çalışıyorum.

Herkese merhaba, 15 adet kendime ait bestem var ritim gitar çalıyorum ve bu besteleri çalışıp kayıt alabilecek bir grup kurmak istiyorum. Amatör ruh ile profesyonel işler yapabilecek istekli arkadaşlara, yaşı kaç olursa olsun eğitimi ne olursa olsun ihtiyacım var sadece müzik aleti çalabilsin yeter.ü

Başlangıçta maddi bir beklentiyi karşılayamam ama şarkılar istediğimiz gibi olursa önümüzün çok açık olacağına inancım tam.

Müzikle kalın 🙂
Merhaba : whitereborn24 yazarsanız yardımcı olurum

Müzikle kalın 🙂
Merhaba ben güzel sanatlar okuyorum ve bateristim yardımcı olabilieceğimi düşünüyorum

Geri