Satılık SİLİNEBİLİR-Fender Blacktop Stratocaster (2010-2014) - ÇİFT HUMBUCKER-

Takasa
Açık
Fiyat
25000
Para Birimi
TL
Selamlar, malum sarı sitedeki açıklama kısmını aynen buraya da ekliyorum. (İlan no: 1121805652)

Fender'in 572 kodlu Sonic Blue rengi, maple klavye. Mint Green renginde pickguard.
22 perde.
2014 yılında ikinci el olarak almıştım. Çift humbucker lı; standart 5 switchli.
IMG-5145.webp
1,3 ve 5. pozisyonlarda Gibson Les Paul'e yakın, 2. ve 4.pozisyonlarda standart Stratocaster tonları alınabilen (manyetikler split edildiği için) çok yönlü bir gitar.
Tertemiz. Vuruk çizik hiç yok; ben aldıktan sonra hiç işlem görmedi , hiçbir parçası değişmedi veya lutierlik bir durumu oluşmadı.
Çalındıktan sonra evde hep kutusunda saklandı, birkaç defa prova stüdyosuna götürüldü tarafımdan.
Manyetiklerinin üstündeki kapaklarda gölgeler ve harelenmeler oluştu, kendi sürecinin bir etkisi diye müdahele etmedim.
Fretler medium Jumbo. En ufak bir aşınma ibaresi yok , çünkü çok az çalındı.
Aksiyonu çok düşük, yani teller gövdeye çok yakın. İstenirse tabi ki yükseltilir ama diğer gitarlarımın içinde en rahat enstrüman bu diyebilirim.
Anahtar konumlandırmaları şu şekilde:
  • Position 1. Full Bridge Pickup,
  • Position 2. Two Inside Single Coils,
  • Position 3. Both Full Humbucking Pickups,
  • Position 4. Outer Neck Single Coil,
  • Position 5. Full Neck Pickup
Şahsi düşüncem blues, hard rock ve metal müziğe daha uygun olduğu yönünde. (5. pozisyondaki tonlar temiz pasajlarda biraz koyu tonlu, drive lı tonlarda daha net ). Ama sonuçta bir strat, her tür müzik yapılabilir diye düşünüyorum.

Elimde 3 single manyetikli bir strat ve thinline bir telecaster var, Gönlümden geçen başka bir gitara bütçe yaratabilmek adına satılığa çıkardım, satılmasa da olur düşüncesindeyim açıkcası. Her zaman karşılaşılan bir strat olmadığı için satılmaz ise üzülmem.

Amerikan Strat veya Telecaster'lar ile takas teklifi olur ise değerlendirebilirim. Başka ürünler için takas teklif etmeyiniz lütfen.

Kargo ile gitar göndermeye pek sıcak bakmıyorum, az buz paralar da değil, denemeden de gitar alınmaması gerektiğine inanıyorum. O yüzden İstanbul'da deneyerek; elden ve yüzyüze alışveriş tercih ediyorum.

Eskimiş ve yıpranmış Ritter gigbag ile teslim edilecek. Görsellerdeki tweed hardcase dahil değil.

Seri numarasından tüm özelliklerini kontrol edebilirsiniz.

(Burdan satılmaz ise 3 single manyetik takılıp yeni bir pena muhafazası ile daha standart bir strat olarak benimle kalmaya devam edecek. )

Dosyalar

• IMG-5146.webp
    IMG-5146.webp
    1 MB · Gösterim: 49
  • IMG-5147.webp
    IMG-5147.webp
    926.8 KB · Gösterim: 46
  • IMG-5148.webp
    IMG-5148.webp
    823.6 KB · Gösterim: 36
  • IMG-5149.webp
    IMG-5149.webp