Swelter

Mi Minör Altyapı # Doğaçlama solo

Mi Minör Altyapı # Doğaçlama solo
Backing Track For Jam in Em
Solo İmprovisation

Arkadaşlar biraz fikirlerinizi alabilirsem güzel olur.Kötü yorumlarınız daha önemli benim için.Teşekkürler şimdiden :)

Enes Öztürk
duygu hissedilmiyor hiç. sap manyetiğinde 1 wattlık amfideçaldığından olsa gerek.bide hız yapıcam diye fazla ses kirliliği oluşuyor. bide bağzı yerlerde kalıptan çıkyıosun başka kalıplara atlıyosun. hızdan ziyade tuşeye kasman lazım bence. kolay gelsin:)
 
Yahu @death adam gayet güzel çalmış. Insafsızca eleştiri yapıyorsun. Seni hiç göremedik çalarken buralarda ? Bi gün sen de bişe koy da insafsizca eleştiri yapalım belki anlarsın ne kadar moral bozucu ve insana birsey katmayan etki yaptığını. Ok ?

@E.Ozturk gayet iyi dostum. Amatore göre Bendler de ruh da hız da güzel. Eline sağlık.
 
@Satan87 teşekkür ederim güzel yorumun için ama arkadaşa kızma o kadar çabuk moral bozuklugu olsa şimdiye çokdan bırakmıştım müzikle ugrasmayı :) o yüzden her yorum önemli benim için bazen kendi hatalarını fark edemeyebiliyor insan :)
 
@satan87 insafsızca eleştiri yapmadım sen yanlış anlamışsın amacım öyle kötü niyetli olmak değildi kafam dalgındı direk akımdan geçen yorumu aktardım oraya. ayrıca herkezin yorumu kendine. insafsızca eleştiri yapılacak bi video koymam ayrıca ondan şüphen olmasın. bu arkadaş seviyesini anlayabilmek için kötü yorumları okuyarak o eksiklerini tamamlama amaçlı video koymuş bende eksiği olduğu konularda yorumumu yaptımki yardımcı olayım. yanlış yönlendirmeyeyim.
 
@death hocam videoyu çekerken çok fazla ton ve efekt seceneğim yoktu 10 w amfi ve Boss MT 2 kullandım sadece.bir de cok fazla dip ses geliyor farketmissindir yinede teşekkür ederim yorumun için :)
 
bendeteşekkür ederim e.ozturk sakın yanlış anlama ne bir aşşağılama ne bir kötü morel bozucu eleştiri yapmak değil amacım.
sadece o konularda kendini kasman gerektiğini düşündüm ve ondan yazdım. ufaktan bi prosesör alsan daha zevki çıkabilir ilerleyen zamanlarda
 
@death şuan prosessör veya güzel bir pedal setup için ugrasıyorum zaten.ayrıca kötü yorum kendine farkındalık saglaması acısından daha önemli geliyor bana o yüzden moral bozuklugu filan yok merak etme :)
 
@death dostum benim de videolarim var altında da eleştiriler var. Oradakileri okursan demek istediğimi anlarsın. Direkt şu söyle kötü bu böyle kötü demek bence yanlış. Şöyle yaparsan daha iyi olur böyle yaparsan daha iyi olur dersen daha güzel olur. Bana gelen eleştiriler öyle videolarimda ve saygı duyuyorum. He şimdi ben neden bu kadar kızdım. Günahım almayayim ama sanırım 1.5 yıl önce ben de November Rain solo calmistim ve sanırım % 100 emin olamakla birlikte sen söyle bir yorum yaptın "kurban olayım bend yapma" işte yine sen olduğuna % 100 emin olmamakla birlikte "yampirik yumpirik basiyosun" gibi yorumlar aldigimda moralim hakkaten bozulmuştu. O yüzden bu tepkiyi veriyorum. Ayrıca koy bi videonu yahu etini buduna görelim.
 
@satan87 ben öyle bişey demedim dememde. yampirik yumpirik basıyosun falan demem kaldıki kurban olayım bend yapma falan demem başkası demiştir. hatırlıyorum şimdi ama o zaman ; bendlerde duygu yokdemiştim sanırım tam emin değilim ama böyle bi yorum yapmıştım gene. ben bendlerdeki duyguya takığım fakat o şekilde bi eleştiride yapmam, 1.5 yıl önce nikim farklıdı başkasıyla karıştırıyor olabilrisin belki. koyarım bi evime geçebilirsem doğru düzgün. kayıt alır video koyarım pek sevmem video işleriyle uğraşmayı da ondan buzamana kadarhiç yeltenmemiştim.
 

Medya bilgisi

Kategori
Performansını Göster!
Ekleyen
Swelter
Eklendiği tarih
Görüntülenme
2,427
Yorum sayısı
19
Puanlama
0.00 yız 0 puanlama

Bu medyayı paylaş

Geri
Üst