aslankenan

Simple Plan - Boom (Cover by Remains From December) - YouTube

**No copyright intended. All copyright goes to its respective owner(s)** This is our cover of the song Boom by Simple Plan ..!!
Please subscribe to our YouTube channel and follow us on Facebook ;
https://www.facebook.com/RemainsFromDecember
Kullanılan Ekipman
Recorded in our Home Studio, using Reaper (x64) Recording Software, Waves CLA Plugin Software , Fugue FM-58 Microphone, Line 6 Pod Farm and Line 6 UX1 Audio Interface. The video was shot with a Sony HDR-CX115.
Ekipmanlarınızı okuduğum kadarıyla, bi pop filter edinin (mikrofon kafasına çorap geçirmek bile bi çözümdür) ve makul seviye bi cardoid mikrofona terfi edin derim.
 
@Asr.Rh teşekkür ederim yorumlarınız için, şuan elimizde mevcut olan ekipmanla idare etmeye çalıştık, ileri dönemlerde bir birikim yapıp daha iyi bir kayıt ekipmanı satın almayı düşünüyoruz (özellikle mikrofon ve ses kartı açısından) (y)
 
@aslankenan Bence ses kartınız ilk etapta idare edecek düzeyde. Problem mikrofon ve kabloların kalitesizliğiyle başlıyor gibi. Çok kirli bi kaydınız var. Elinizdeki ekipmanlar ile alınabilecek kayıt performansının bundan kat kat iyi ve temiz olması gerekiyor düşüncesindeyim.
 
@Asr.Rh tekrardan teşekkür ederim yorumlarınız için, en yakın zamanda umuyorum ki daha kaliteli bir mikrofon, pop filter ve kablolarını temin ederiz (y)
 

Medya bilgisi

Kategori
Performansını Göster!
Ekleyen
aslankenan
Eklendiği tarih
Görüntülenme
1,116
Yorum sayısı
4
Puanlama
0.00 yız 0 puanlama

Bu medyayı paylaş

Geri
Üst