Yeni profil mesajları

İlan aç seçeneğinde “ön ek” seçince sayfa kilitleniyor. Bilgisi olan?
05386319930 basçı arışınız devam ediyorsa ulaşrsnz
Gitarım Cort x-6 .
Daha yolun çok başındayım, 3 ay önce başaladım .
Kendimi acemiyce galiştirmeye bakıyorum o yüzden forumda bir hatam olursa lütfen bunu göz önünde bulundurun.
Cubase için ses kartını tanıtmaktan tutunda mix masteringe kadae yardımcı olacak bir video var mıdır acep? Prosesörü ses kartı olarak tanıtamıyorum..
blackfriday666
blackfriday666
Her prosesörün farklı driverlara ihtiyacı oluyor, doğrudan Youtube'a marka model yazarak bir sonuca ulaşılamıyorsa muhtemelen yoktur öyle bir video. Ama detayları PM atarsanız yardımcı olmaya çalışırım ben.
Selam arkadaşlar elektro gitar amfi ve pedal piyasasından anlayanlar mesaj atabilir mi ? Satmayı düşündüğüm ürünlerim var.
AykanKK
AykanKK
Bana yazabilirsiniz
Elektro akustik gitara elektro gitar teli takarsam bir zararı olur mu? (LAG T66DCE - D'addario Nickel Wound - 11/49)
blackfriday666
blackfriday666
Tonal açıdan ziyade teknik anlamda bir sıkıntı yaratır mı onu merak etmiştim. İnternette herkes birşey diyor da, uzun vadeli denemiş test etmiş birisi var mıdır merak ettim.
richiesamborastrat
richiesamborastrat
David Gilmour bütün akustik gitarlarında kullanıyor elektro gitar telini (GHS'in Kırmızı DG seriisi) bir sakınca yok ama bir çok akustik gitarda gördüğüm şey, bombe oluyor köprünün çakıldığı yer. Tahminim de, Elektro gitar teli bu süreci hızlandırabilecek bir materyal
blackfriday666
blackfriday666
Konuya açıklık getireyim. Akustik gitar telleri aynı kalınlıkta daha yüksek gerginlik sağlayan bakırdan yapılıyormuş bu yüzden elektro gitar teli yeterince gerilim sağlayamadığından sapta geri gitme durumu yaşanabiliyormuş. Tonal anlamda zaten fark olduğu ortada. Özet: Acil durumlar dışında yapılmayası bir eylem.
Alınan Beğeni: redbone
Prodüksiyonunu yaptığım ve gitaristliğini yaptığım ALFEKA grubunun EP si tüm dijital platformlarda!! Mix işleriniz için lütfen mesaj atınız!
yahu gitar tavsiyesi başlığı altında X gitarı nasıldır diye paylaşım yapılıyor, iki üç yorum geliyor X gitarı hakkında, sonra Y gitarı hakkında konuşulmaya başlanıyor. X gitarı hakkında iki-üç cevap Y gitarı hakkında 15 cevap yazılıyor. Biraz dikkat edelim konu sapıyor sapıyor sapıyor da sapıyor sapıyor.
Bazı arkadaşlar, ilanlarınızla bir zahmet ilgilenin. Sürüyle ilandan fiyat ve şehir bilgileri uçmuş.

Üst