Yeni profil mesajları

Dostum numaram 0507 987 04 44 manyetiğe talibim ya ara ya numaranı bırak yada çağrı bırak ciddi alıcıyım
Dıstum numaram 0507 987 04 44 manyetiğe talibim ya ara ya numaranı bırak yada çağrı bırak ciddi alıcıyım
Dostum satılık manyetik için numaranı yaz arayayım ciddi alıcıyım
-baadr-
-baadr-
Yada çağrı bırak 0507 987 04 44
-baadr-
-baadr-
Ben ararım dostum çağrı bırak yeter
tele jack cup nasıl bir rahatlıkmış.. yıllardır cımbızla eziyet çekiyormuşum
selamlar , uzun zaman önce msn zamanı muhabbetimiz varken çok güzel şarkıların vardı. onları günümüzün sosyal medyasından erişmem mümkünmü?
BAS GİTARİST ARIYORUZ;

Köhne isimli Türkçe Pop & Rock tarzında besteler icra eden grubumuza, bizi yarı yolda bırakmayacak (Bay-bayan Fark Etmeksizin) bir Bas Gitarist aramaktayız.

İletişim; 0542 317 60 57
1x12 kabin yaptıracağım, ölçülerini anlatana bi kaç konu vardı bulamadım. Bulan varsa link atabilir mi?
Şiddet suçlarında yasa değişikliği üzerine "ŞİDDET SUÇLARINA AĞIR CEZALAR GETİRECEK YASA DEĞİŞİKLİĞİ İSTİYORUZ" adıyla bir change org kampanyası başlatıldı. Ozan Redbone der ki "İmkanı olan imzalarsa, belki can güvenliğimiz için bir damla da olsa faydası olur ey dostlar!"
Öyle bir erozyona uğradık ki, kişisel çıkarlarımızın ötesi kıymetisiz, evrenin merkezi biz. Bizden haklısı akıllısı olmaz, kalanı birer ahmak kaz. Çakal olsak da aslanız, kapkara olsak da apakız. Helal bilmez arifleriz, suçüstü yakalansak yok canım, hayırseveriz.
Ozan Redbone
Kendime bas gitarcı olarak İstanbul'da iş arıyorum genelikte arabesk ve Türk pop müziği kendim Bulgaristan'da yaşıyorum ama İstanbul'da kalacak yerim vardır bana Facebook tan mesenger ulaşa bilirsiniz Nergin Narko bass kitara
Ya hu, neredeyse kurulduğundan beri bu forumdayım, daha kimseyle doğru dürüst tartışmam yoktu, malın biri sayesinde o da oldu. Dangalak mıknatısı gibiyim bu aralar...
Üst