Wasp tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Wasp
  Wasp
  Gerekirse manyetik değiştirip hem maiden hemde pink floyd çalacam. Hss. Köprüden süper iş beklemiyorum ama zırt pırt akort kaçırıyor mu acaba? Var mıdır kullanan?
  7 Ocak 2017
 2. delfin müzik
  delfin müzik
  Kesinlikle tavsiye ederim. Elimdeki japon vintage plus ve ltd st203 fr arasında önemli kalite farkı yok. Ltd nin bu serilerini usa fender & squier klasmanı gibi düşünmeyin. St serisine gerçekten özen göstermişler.
  7 Ocak 2017
  Wasp bunu beğendi.
 3. delfin müzik
  delfin müzik
  Kişisel görüşüm mexico fenderlerden daha üstün olduğu, ancak fr serisinde kullanılan floyd rose en alt segment olmakla beraber forumda biraz araştırırsanız sadle bölümlerinin kolay bozulur olduğunu görürsünüz.
  7 Ocak 2017
  Wasp bunu beğendi.
 4. delfin müzik
  delfin müzik
  Usa fender floydrose serisi kullanmış birisi olarak şunu rahatça söyleyebilirim ki ufak bir floydrose modifiyesi ile sorunsuz bir gitar olarak kullanılabilir
  7 Ocak 2017
  Wasp bunu beğendi.
 5. Wasp
  Wasp
  Çok teşekkürler yorumlar için. Iron Maiden + Pink Floyd 2 farklı kulvar 2 gitar alacak parada yok hss frli strat iş görür gibi. FR'si idare etse bir süre yeterlidir. Çin üretimi sanırım bunlar?
  8 Ocak 2017
 6. Wasp
  Wasp
  st213 olanda viyetnam sanırım?
  8 Ocak 2017
 7. delfin müzik
  delfin müzik
  Bende ki st203 fr üzerinde üretim yeri yazmıyor, araştırmadım açıkçası Japon esp ile aynı anda karşılaştırmanızı isterdim, kullanılan ağaç ve işçilik farkı yok diyebilirim (bendeki gitarlar için)
  8 Ocak 2017
 8. Wasp
  Wasp
  Bir tane satan var da china yazıyor headstockta. Sizdeki farklı yerde üretilmişse işçilik farkı olabilir. Gerçi denemeden almam zatende boşuna gidip denemekte istemiyorum :)
  8 Ocak 2017
 9. delfin müzik
  delfin müzik
  Bulunduğunuz şehirdeyse gitar zahmete değer bence :)
  8 Ocak 2017
  Wasp bunu beğendi.
 10. Wasp
  Wasp
  Gitarı aldım :)
  28 Ocak 2017
  delfin müzik bunu beğendi.
 11. Wasp
  Wasp
  Gitarın manyetik ve köprü modifiyesine ihtiyacı var. Gerçi manyetik modu benim 2 farklı absürt tarzı birden çalma isteğimden geliyor. Bunları halledince güzel gitar olacak. Birde sap ayarı :D @Dragonchaser kulakların çınlasın bir ara gelecem :D
  29 Ocak 2017
  Dragonchaser bunu beğendi.