koray7 tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. masterofmasters
  masterofmasters
  Özellikle progressive müzik dinleyen insanların ve icra edenlerin matematik zekada ileri oldukları söylenir, hatta Amerika'da bununla ilgili kapsamlı bir çalışma da vardı.. Ümidini erken kesme.. Görürüz bak..
  14 Mart 2017
  koray7 bunu beğendi.
 2. Asr.Rh
  Asr.Rh
  Sağlık olsun, beterin beteri var.
  14 Mart 2017
  koray7 bunu beğendi.
 3. PASLIBEYLER
  PASLIBEYLER
  Ne kadar çabalarsan çabala başkasının işi yüzüne vurulur, iki yudum çay zehir olur. O evrelere gelmezsiniz umarım.
  14 Mart 2017
  koray7 bunu beğendi.
 4. masterofmasters
  masterofmasters
  Aklıma geldi de ona da sormak lazım, senin gibi gitar çalabilse doçentliğe kasar mıydı.. Hangisi kolay sence, müziğe gönül vermek mi, akademik kariyer mi..
  14 Mart 2017
  koray7 bunu beğendi.
 5. Asr.Rh
  Asr.Rh
  İşin özü, doçentlik makamı karşısında ebeveynlere karşı sakin kalabilmek adına 3 vakte kadar, bekar evine çıkma talebi veya sevdiceğinizle evlilik planları yapmanız zorunlu değil mecburidir.
  14 Mart 2017
  Wuthred ve koray7 bunu beğendi.
 6. barrios
  barrios
  Ben akademik kariyerin bir aşaması olarak görüp aldım doçent ünvanını, pek bir hayrını da gör(e)medim. Ne istediğiniz en önemlisi, gerisi boş. Sakın başkalarını memnun etmeye oynamayın hayatta. Esas o zaman sizden bir cacık olmaz. Ama bence sizden bir cacık olmaması mümkün değil. Ayrıca ben gitar çalabilmeyi hiç bir ünvana değişmem:)
  14 Mart 2017
  wolkN, Grundar, RainingBlood ve 5 kişi daha bunu beğendi.
 7. wolkN
  wolkN
  Yaptığın müziği gördüm eminim birkaç yıla çok çok daha iyi olacaksın ve temennim Türkiye'de adını duyurabilecek birisi olman ki o halde doçent olmak müzisyen olmaktan daha mı üst bir mevki? çalışan herkes doç olabilir gözünde bu kadar büyütme ama müzisyenlik gerçekten yetenek gerektirir
  15 Mart 2017
  Asr.Rh ve koray7 bunu beğendi.