forbidden_city tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. northerner
  northerner
  adama zorla ibanez sevgisi aşılıyorlar, 2 yıldır vazgeçmiştim ne güzel,lespaulada huzur buldum olmadı şimdi
  26 Mart 2017
 2. barrios
  barrios
  Bu adam artık Suhr ile çalıyor. Eski Ibanezler bardak oldu:)
  26 Mart 2017
 3. northerner
  northerner
  su an ne caldigi önemli değil, o dönem ibanez ile neler yaptığı önemli. Artık bardak mı oldu kova mı oldu bilemem ama ibanezin değişik bir ekolü var. Olay shur-ibanez tartışmasına gitsin istemem tabi, sadece videoya odaklanın
  26 Mart 2017
 4. forbidden_city
  forbidden_city
  Bana direkt 'koa' ağacı sevgisi aşılıyor :D Bir de bu Reb Beach abimizin tonları -şimdi daha da fazla- epey tight. Bu parçadaki riff, çok net şekilde duyuluyor ve parçanın kalitesini direkt etkiliyor bence. Yani ses karakteri, besteyi daha güzelmiş gibi duyuruyor. Ton zevkini beğeniyorum bu adamın.
  26 Mart 2017
  northerner bunu beğendi.
 5. barrios
  barrios
  @northerner : Ben Reb Beach'in çalışına odaklanalı şöyle bir 25 sene filan oluyor:) Videoyu da herhalde bir 10 sene önce filan izledim:) Kendim de sıkı bir RGci olarak şöyle bir 15 sene filan geçirdim. Orada yaptığım espri, sadece Ibanezlerin bugün ne olduğu ile ilgili değildi aslında.
  26 Mart 2017
 6. barrios
  barrios
  Beach bugün artık çok daha "ağır abi" kıvamında çalıyor, çünkü Whitesnake'de yanında çalan herifçioğlu, zaten onun 80lerdeki halinin bugünkü versiyonu gibi. Farklı bir gitar markası, muhtemelen Kaan'ın da dediği gibi daha da iyi bir ton arayışına gitmenin, hatta çalımındaki değişikliğin ve dönüşümün de simgesi bence.
  26 Mart 2017
 7. northerner
  northerner
  kaç yıldır takip ettiğinizi ve kaç yıl önce izlediğinizi ve kaç yıl rgci olduğunuz sormadım ben, zira odaklanmalısın da demedim. Video güzel, adam güzel, ton güzel, gitar güzel. İzleyenler video odaklansın yeter.
  26 Mart 2017
  robinguthrie bunu beğendi.
 8. barrios
  barrios
  Espriye "bardak mı oldu, kova mı oldu bilmem" diye ciddi ciddi yanıt verdiniz. Sonra "senin ne olduğunu sormadım ben" küstahlığına doğru uzandınız? Üstüne bir de insanlara ne yapmaları gerektiğini söylemeye kalkmışsınız. Blokladım gitti.
  26 Mart 2017
 9. forbidden_city
  forbidden_city
  Oohoo, iki kayıt yapayım dedim ortalık karışmış.
  26 Mart 2017
 10. northerner
  northerner
  burada bir küstahlık yok, yazdıklarımıza alakasız olarak gelip ben bilirimci edelarınız zaten hoş olmayan kısmı. Hatta itici. Sürekli konuyu değiştirmeye çalışırken bana ithafen yazdınız. Buralarda ben bilirimci kafalarını sevmeyiz samimiyetsizdir. Sizden biri görüş önerisi isterse ne ala paylaşırsınız ama böylesi hoş değil. Bloklamak sizin tercihiniz tabi sizin açınızdan daha iyi olacaktır.
  26 Mart 2017
  robinguthrie bunu beğendi.
 11. northerner
  northerner
  kaan konu buraya nasıl geldi bilmiyorum ancak videoya odaklanalım en iyisi ehehe : )
  26 Mart 2017