akinn kullanıcısının son içeriği

 1. akinn

  Adana Gitaristim, Grup ya da Solist arıyorum.

  Arkadaşlar merhaba 9 senedir gitar çalıyorum, Tarsus'ta yaşıyorum. Sahne için grubuna gitarcı arayan eksiği olan var mıdır ? Ya da solist varsa görüşüp grupta kurabiliriz ? ilgilenenlerle iletişime geçelim.. Adana/Mersin faketmez
 2. akinn

  İstanbul Gitaristim grup veya solist arıyorum.

  Arkadaşlar merhaba 9 senedir gitar çalıyorum, Tarsus'ta yaşıyorum. Sahne için grubuna gitarcı arayan eksiği olan var mıdır ? Ya da solist varsa görüşüp grupta kurabiliriz ? ilgilenenlerle iletişime geçelim..
 3. akinn

  Adana Adana Mersin Tarsus Civarında Grup/solist Arıyorum.

  Arkadaşlar merhaba. 9 senedir gitar çalıyorum. Sahne alabileceğim arkadaşlar arıyorum. Sadece solist olursa akustik gitar var. Grup için olursa elektro da çalarım. solo ritm tür fark etmez. ihtiyacı olan varsa iletişime geçerse çok sevinirim.
 4. akinn

  Akustik Gitar Sap Ayarı

  anladım iç taraftan bahsediyorsun. ortalama ücretleri ne kadar bu ayarın ?
 5. akinn

  Akustik Gitar Sap Ayarı

  Doğru tespit :) yalnız sap gövdeye yapıştırma heralde herhangi bir vida yok. gitarın modeli barcelona lf 4100 ceq gt-4 nt. son olarak luthier ne oluyor ?
 6. akinn

  Akustik Gitar Sap Ayarı

  Arkadaşlar merhaba Barcelona marka elektro akustik gitarım var. ancak teller 7. perdeden sonra çok yüksek rahat çalamıyorum. gitarın sapında tel yok sanırım. çünkü döndürmek için sapta vida vs yok. telleri aşağıya indirebilir miyim bir yolu var mı ?
 7. akinn

  Solodan Akor Çıkarmak

  Arkadaşlar merhaba yaklaşık 6 senedir gitar çalıyorum. müzik gruplarıyla da çok çaldım. gitara da hakim olduğumu düşünüyorum. (parmak hızı vs.) size sormak istediğim bir şey var mesela bir şarkıyı dinledikten sonra solosunu çıkarıyorum. karar sesini buluyorum. Ama akorları çıkaramıyorum solodan...
 8. akinn

  Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  ibanez gax30 a bakmanı tavsiye ederim 2 senedir kullanıyorum beni yarı yolda bırakmadı. merak ettiklerini de sorabilirsin :)
 9. akinn

  Ac/dc Arasındaki Fark ?

  peki neden çalışıyor herhangi bir sorun olmadan ?
 10. akinn

  Ac/dc Arasındaki Fark ?

  evet olabilir ama adaptör ve cihazdaki ters. bide yeni bir kablo yaptırdım. çok kötü dip gürültüsü yapıyor başka kablo takınca yok. kabloyu yaptırdığım yere götürdüm adamlar denediler en küçük bir ses yok acaba bununla bir alakası olabilir mi ? adaptör 100 mA 9v
 11. akinn

  Ac/dc Arasındaki Fark ?

  iyi günler abilerim. yaın zamanda bi arkadaşımdan zoom gfx 707 aldım. adaptör girişinde AC 9v yazıyor. tarsusta bir müzik dükkanından bir adaptör aldım adam sadece denedi çalıştırıyor mu diye oldu al dedi aldım bende. bu gün bi bakıyım dedim adaptör DC imiş bu sorun yaratır mı ?
 12. akinn

  Inlay

  evet aynen öyle birşey hoş olabileceğini düşünüyorum.
 13. akinn

  Inlay

  aslında benim aklımda daha çok sarmaşıklı bir model var o nasıl olur ?
 14. akinn

  Inlay

  yani ileride sorun yaşatır mı ?
 15. akinn

  Inlay

  ben istiyorum modifiyeyi ve bir şeylerle uğraşmayı severim. ama korktuğum şey bir reklamcıdan istediğim deseni aldım ve uyguladım. daha sonra teller ve parmakların baskısıyla bu desenin aşınma ihtimali nedir ?
Üst