barken062 kullanıcısının son içeriği

 1. Alınık Elektro Gitar + Amfi (Bütçe 5.000,00TL)

  selamlar, ibanez rg421ex modelinden satıyorum, yazdığınız grupların tonlarını almanız için uygun bir gitar olduğu düşüncesindeyim. ilgilenirseniz diye link bırakayım, sorularınız olursa ilandaki numaradan ulaşabilirsiniz. İbanez RG421EX elektro gitar (Fiyat Düştü!) - En Uygun Ibanez Gitar...
 2. Satılık Ibanez RG421EX

  teşekkür ederim malesef ilgi alanımın dışında bir gitar.
 3. Alınık Temiz Ibanez RG370DXZ Arıyorum

  pm attım hocam
 4. Alınık Telecaster Thinline

  Sx, Squier veya meksika fender. Sunburst rengi dışında bir thinline telecaster arıyorum. Bütçem çok geniş değil 2000 civarı.
 5. Satılık Ibanez RG421EX

  Merhaba, takas yoluyla elime geçen Ibanez RG421EX gitarımı satıyorum, telecaster/semi-hollow gitarlar ile takas olabilir.
 6. Alınık Takasla Alınık Elektro Gitar

  Selamlar, elimde Ibanez SR 300 IPT aktif bas gitar var, satıp elektro gitar almayı planlıyorum ancak ne kadar sürer bilmiyorum o nedenle değerinde bir elektro gitar ile takas düşünen olursa değerlendirmek isterim. Artısını eksisini konuşabilir, üzerine para alabileceğim gitarlar ile de takas olur.
 7. Satılık Ibanez Sr300 - Ipt Aktif Bas Gitar (elektro Ile Takas)

  Selamlar, Ibanez SR300-IPT model aktif bas gitarımı elektro almak istediğim için satıyorum. Sıfırdan hiçbir farkı yok, çizik dahi bulamazsınız. Başlangıç için mükemmel, orta seviyeler içinse ortalamanın üzerinde bir gitardır. Profesyonel değilseniz her türlü işinizi görür kısacası. Sapı oldukça...
Üst