Deep&D kullanıcısının son içeriği

 1. Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Selamlar, Arkadasim yakin zaman da elektro gitara baslayacak ve suan da kendisine elektro gitar ve amfi bakiyor. En fazla 2000 tl verebilecegini soyluyor ve Metallica, Guns'n Roses, Iron Maiden tarzi dinliyor. Bu butceye ve tarza yonelik hangi elektro gitar ve amfiyi tavsiye edersiniz ?
 2. Klasik Gitar İçin Hangi Tansiyon ve Hangi Marka Tel Almalıyım

  Şuan ki Yamaha CG-100A Klasik gitarımı D'Addario marka hard tansiyon teller ile kullanıyorum fakat tellerin değişim zamanı geldi. Yeni set alacağım ama D'Addario dan devam mı etsem yoksa her yerde karşıma çıkan Pitbull Strings markasını bir denesem mi bilemedim, Siz hangisini önerirsiniz ? Ve...
 3. Boss Prosesör mü Yoksa Boss Pedallar mı +

  Peki attığım Boss pedallar yerine aynı işlevi gören hangi pedalları önerirsiniz veya direkt olarak önerdiğiniz bir marka var mıdır ?
 4. Boss Prosesör mü Yoksa Boss Pedallar mı +

  Boss ME-80 prosesör veya Boss RC-3, MO-2, PS-6 pedallar. Bu iki şık arasında kaldım siz olsanız hangisini tercih ederdiniz, nedenleri ile beraber yazar mısınız ? Ek olarak en fazla 600$ civarına başka bir prosesör öneriniz var mıdır ? Ek olarak prosesör alırsam kayıt için ekstradan ses kartı...
 5. İzmir'de Elektro Gitar Dersi Nereden Alırım?

  Hocam merhaba, bende Luvi Sanat tan elektro gitar dersi almaya başlayacağım ve şuan da kursun açılmasını bekliyorum. Sizce Luvi Sanat ve eğitimi nasıl ?
 6. Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Marshall DSL1 1W ile Boss Katana 50 Bu ikiliden hangisini seçmek daha mantıklı olur.
 7. Focusrite Scarlett Solo Studio Nasıldır

  Focusrite Scarlett Solo Studio (2nd Gen) setini kullanan var mı ? Mikrofon un kalitesi basit vokal için nasıldır ? Ses kartı iyi midir ?
 8. D

  Ben birde ileride kayıt alıp bilgisayar ortamında vokaller ile beraber kullanmak istiyorum hatta...

  Ben birde ileride kayıt alıp bilgisayar ortamında vokaller ile beraber kullanmak istiyorum hatta yeri geldiğinde miksleme falan ama amfiler hakkında pek bir bilgim yok, bununla kayıt alabilirim değil mi ?
 9. D

  Merhaba hocam, rahatsız ediyorsam kusura bakmayın. Forumda ki konuda da belirttiğim üzere şuan...

  Merhaba hocam, rahatsız ediyorsam kusura bakmayın. Forumda ki konuda da belirttiğim üzere şuan da Marshall DSL1CR 1W ile Blackstar ID15TVP arasında kaldım. Siz DSL li olanı alın dediniz fakat TVP de ki efekt çokluluğu hoşuma gitti ve sanırım bir program aracılığı ile bilgisayar üzerinden...
 10. Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Öncelikle uzun uzun yazdığınız için teşekkür ederim, dediğinizi anladım fakat bu amfiler gitardan kıssam bile benim bütçemi fazlasıyla aşıyor. Acaba önerebileceğiniz mak. 1000-1500 tl olan bir amfi var mıdır ? Hani o dediğim metal tonunu almasam da olur. Sadece rock ve reggae ihtiyacımı...
 11. Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Sanırım Champion 20 yi kastettiniz. Peki Blackstar ID15TVP ve Marshall DSL1CR 1W 1x8'' Tube nasıldır. İyiyse hangisini tercih etmem daha mantıklı olur ve başka bir amfi öneriniz var mıdır ? Bu arada sadece evde kullanacağım yani çokta abartılı ve büyük bir şey aramıyorum.
 12. Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Ek olarak: Pau Ferro mu tercih etmeliyim yoksa Akçaağaç iyi midir ?
 13. Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Dediğiniz Blackstar TVP nin 15 lik modeline baktım, gayet hoşuma gitti. Bu ürün için bütçemi aşmaya çalışabilirim. Sizce nasıldır, 1500 tl ye değecek bir amfi midir ?
 14. Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Para sıkıntı değil derken Fender Std Strat alabilirim anlamında kastettim, amfiyi daha düşük tutabilirim. Ama dediğiniz Marshall DSL modelleri biraz pahalı kaçıyor onun yerine Fender Std Strat ile iyi gidecek ve 1000 tl yi aşmıyacak bir amfi öneriniz var mıdır acaba ?
 15. Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Merhaba arkadaşlar, Yakın zamanda elektro gitar dersi almaya başlayacağım ve şimdiden gitar arayışına girdim. Gitar modellerini araştırırken gözüme sadece şu 2 model girdi biri Fender Std Strat. HSS/SSS ikincisi ise Squier Affinity Strat HSS. Fender i almak istememin sebebi;araştırdığım...
Üst